Speler > Quaedvlieg, Shane |
---|
Quaedvlieg, Shane |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54063 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Heren classic | 64 | 187 |
2014-2015 | ||
Rookie | 44 | 82 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Rookies | 31 | 71 |
2012-2013 | ||
Rookies | 37 | 45 |
2011-2012 | ||
Rookies | 22 | 85 |
2009-2010 | ||
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 48 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 10 | 12 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 11 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 12 | 32 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 6 | 14 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 57 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 14 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 42 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 4 | 5 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookie | Vr., 28.12.2012 | 6 | 10 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 06.04.2012 | 3 | 12 |
White horse | Eijsden | Rookies | Za., 17.03.2012 | 5 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookies | Za., 17.12.2011 | 9 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 3 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 3 | 2B |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
Blauw Wit 3 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Nuiten, Maikel
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Sassen, Roland
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Wings, Paul Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Meentz, Devin
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Peters, Roger
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Stams, Huub
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Brouwers, Bjorn
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Mulders, Peter
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Huntjens, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Duckers, Marco
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Laar van, Cyriel
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bours, Senne
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Offermans, Jo
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Schaap, Kenneth
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Jos
/ Houben, Ron De Poart 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Habets, Ivo
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Arts, Jan
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Lardinois, Erik
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Quaedvlieg, Shane
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bouhamed, Karim
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Arts, Jan
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Roufs, Sarik
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Reulings, Micha
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Hodiamont, Leon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Thomas, Tom
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frols, Mark
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Janssen, Jozef
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Gelijkspel |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Pelzer, Dave / Koll, Marco | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Reulings, Micha / Gorissen, Patrick | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Bartels, Sydney / Vincken, Timothy | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Zestiende finale 2. Extra ronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Feher, Laszlo / Czako, Viktor | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane | Theunissen, Melvin / Theunissen, John | Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Peters, Youri
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Janssen, Alex
/ Vries de, Alex De Sport 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Mulken van, David
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |