Speler > Partouns, Maurice |
---|
Partouns, Maurice |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 3739 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 90 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 45 | 84 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 20 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 17 | 24 |
White Horse | Eijsden | Semi Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 13 |
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 13 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 5 | 13 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
White Horse 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
White Horse 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
White Horse 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
White Horse 1 | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
White horse 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
Du Commerce 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule E |
De Greune Mert | Zomercompetitie Poule B |
2013-2014 | |
Parasol 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B5 |
Du Commerce 2 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Parasol 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Parasol 1 | 2A |
2010-2011 | |
Parasol | 2A |
2009-2010 | |
Parasol | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Gobbels, Rob
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Gouw, Kevin
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Doorn van, Hai
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Bartels, Danny
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Driessen, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Dijk van, Stephan
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Duckers, Marco
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Mounadi, Salah
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Reubsaet, Eddy
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Engels, Jo
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Asselmans, Redondo
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Wienen, John
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Janssen, Alex
/ Vries de, Alex De Sport 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Peters, Youri
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Franssen, Ricardo
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Hesemans, Johnny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Winst |
09.06.2017 ZOH Beker eerste klasse Finale |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Maessen, Dennie
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 1B 25. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Winst |
21.04.2017 ZOH Beker eerste klasse Kwart finale |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Schoppink, Paul
/ Janssen, Jozef Amicitia 1 |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH 1B 23. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hessels, Roland White Horse 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker eerste klasse 3. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Winst |
17.02.2017 ZOH 1B 19. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Hermans, Harley
/ Lenssen, John De Paardestal |
Gelijkspel |
10.02.2017 ZOH 1B 18. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Schoonbrood, Frans
/ Schoonbrood, Ralf Scherp Vor |
Gelijkspel |
03.02.2017 ZOH 1B 17. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hessels, Roland White Horse 1 |
Schenk, Cor
/ Schenk, Ziggy Dolomiet |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 1B 16. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Larik, Floortje
/ Urbach, Marc Dingus 2 |
Gelijkspel |
16.12.2016 ZOH 1B 13. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Zanders, Peter
/ Wijlaars, Martin De Sport |
Verlies |
25.11.2016 ZOH 1B 11. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid |
Winst |
04.11.2016 ZOH 1B 9. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Ritzen, Harry
/ Hendriks, Henk Scherp Vor |
Gelijkspel |
30.09.2016 ZOH 1B 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Jacobs, Ilja
/ Leest, Johan Amicitia 1 |
Verlies |
23.09.2016 ZOH 1B 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Tilburg van, Jos
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock |
Verlies |
16.09.2016 ZOH 1B 4. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Dijk van, Daniel
/ Janssen, Richard De Sport |
Verlies |
26.08.2016 ZOH 1B 1. Speeldag |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Hermans, Rene
/ Hermans, Harley De Paardestal |
Winst |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 3. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hessels, Roland White horse 1 |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny de Sjmied |
Winst |
23.10.2015 Eerste Klasse 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Jeurissen, Rob White horse 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Korbmacher, Marcel De Sjmied |
Winst |
16.10.2015 Eerste Klasse 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolters, Roel White horse 1 |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lamke |
Winst |
09.10.2015 Eerste Klasse 4. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Hessels, Roland White horse 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Geurts, Michael Da Capo |
Winst |
02.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Ronda, Michael White horse 1 |
Meijs, Dennis
/ Heugen, Jack Oost Eijsden |
Verlies |
26.06.2015 Zomercompetitie Poule B 2. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Partouns, Maurice De Greune Mert |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Napoleon 2 |
Verlies |
26.06.2015 Zomercompetitie Poule B 2. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Partouns, Maurice De Greune Mert |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Napoleon 2 |
Winst |
26.06.2015 Zomercompetitie Poule B 2. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Partouns, Maurice De Greune Mert |
Starren, Amber
/ Claus, Dennis Napoleon 2 |
Verlies |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule B 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Goessens, Renate De Greune Mert |
Hardy, Jo
/ Loomans, Armand `t Lamke |
Verlies |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule B 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Goessens, Renate De Greune Mert |
Walthie, Nicole
/ Broek van den, Jo `t Lamke |
Verlies |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule B 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Goessens, Renate De Greune Mert |
Heezik van, Corne
/ Walthie, Herman `t Lamke |
Winst |
06.06.2015 1A 12. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Du Commerce 1 |
Camps, Jordi
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Gelijkspel |