Speler > Andriolo, Ralph |
---|
Andriolo, Ralph |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 52045 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 88 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
2014-2015 | ||
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2012-2013 | ||
Pro | 55 | 79 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Semi-Pro | 12 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 27 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 8 | 11 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 18.12.2015 | 3 | 7 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 50 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 19 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 33 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Vr., 28.12.2012 | 6 | 11 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 14 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 5 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 2 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Blauw Wit 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Wings, Paul
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Wings, Paul
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wings, Paul Blauw Wit'62 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Haan, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Houben, Ron
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Otten, Thijs
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Spijkers, John
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Opstal, Andre
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Frusch, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Bergman, Pieter
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gerets, Christian
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Kanters, Sandra Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Stevens, Ralph
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Mols, Maureen
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Stalmans, Sandra
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Otten, Thijs
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Vanhommerig, Marcel
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Vromen, Tim
/ Daelmans, Kay De Kroeg 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Herberghs, Sjef
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winkens, Peter
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Camp op den, Michel
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Albers, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Bjorn
/ Can van, Joost Smidter Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Odekerken, Lor
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Andriolo, Ralph
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Peltzer, Jan
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Zeeuw de, Ger
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Breemen, Tony
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |