Speler > Mager, Bert |
---|
Mager, Bert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51934 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 66 | 187 |
Senioren classic | 14 | 42 |
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 90 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2011-2012 | ||
Semi-Pro | 80 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 2 | 11 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 47 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 23 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 33 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
Blauw wit 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 2 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Blauw Wit 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Vromen, Tim
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Haan, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gelijkspel |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Houben, Ron
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Eric
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Lardinois, Erik
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Jansen, Danny
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 3 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Merx, May
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Bjorn
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Wilders, Patrick
/ Moenen, Jose De Komiek 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ritzen, Harry
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem 't Heukske 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Ubachs, Junior
/ Nijsten, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Coen
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ritzen, Harry
/ Can van, Joost Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Breemen, Tony
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Reinders, Ger
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Herberichs, Sander
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Nelissen, Bart
/ Kicken, Noel De Jokers 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Vanhommerig, Frank
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Habets, John
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Knoors, Patrick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Rembosz, Men
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 2 |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys |
Winst |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Jacobs, Ferry
/ Wenders, Math 't Tepke |
Gelijkspel |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Beat Boys |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Reijntjens, Richard
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld |
Winst |
13.01.2017 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Laumeyer, Frank
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck |
Winst |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Seroo, Danny
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Gelijkspel |
30.12.2016 Blauw Wit'62 Halve finale Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Koll, Marco / Pelzer, Dave | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 Kwart finale Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 Finale Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Gorissen, Patrick / Reulings, Micha | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 3. Ronde Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Moenen, Bianca / Stevens, Richard | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 1. Ronde Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Mager, Bert / Seroo, Danny | Pelzer, Dave / Koll, Marco | Winst |
16.12.2016 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl |
Verlies |
18.11.2016 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Knops, Andre
/ Brinkhoff, Luuk Smidter Boys |
Verlies |
11.11.2016 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Vlecken, Kim
/ Bruystens, Theo De Wolfjes |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Leerschen, Hans
/ Knubben, Bert Oud Zumpelveld |
Gelijkspel |
07.10.2016 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Pereboom, Herman
/ Brands, Rene Beat Boys |
Winst |
30.09.2016 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
23.09.2016 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 2 |
Vlecken, Kim
/ Bruystens, Theo De Wolfjes |
Winst |
09.09.2016 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont |
Verlies |
26.08.2016 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Voorst van, Jo
/ Krans, John Dingus 1 |
Gelijkspel |
03.06.2016 ZOH Ovg. 30. Speeldag |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit '62 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Gelijkspel |
13.05.2016 ZOH Ovg. 28. Speeldag |
Mager, Bert
/ Wersch van, Hub Blauw Wit '62 2 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers |
Verlies |
06.05.2016 ZOH Ovg. 27. Speeldag |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit '62 2 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont |
Gelijkspel |
29.04.2016 ZOH Ovg. 26. Speeldag |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit '62 2 |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys |
Verlies |