Speler > Loomans, Armand |
---|
Loomans, Armand |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 431 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Za., 29.12.2018 | 3 | 4 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Lämke 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Lämke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Lamke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
't Lämke | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
't Lamke | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule C, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
2014-2015 | |
Lamke | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
`t Lamke | Zomercompetitie Poule B |
2013-2014 | |
Lamke 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B2 |
De Capucijn 1 | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
Lamke 1 | 1A, Beker |
Lamke | Beker eerste klasse |
De Capucijn 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Lamke 1 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Lamke | 1A |
2009-2010 | |
Lamke | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Lahaije, Johan
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Lamberts, Ger
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Weide, van der, Martin
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Spijkers, John
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Thieme, Ferry
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Rembosz, Men
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Blees, Jozef
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Jansen, Ger
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Jansen, Danny
/ Hessels, Roland White Horse 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Schroyen, Raymond
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Claessens, Andy
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Schmeetz, Niki
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Bouhamed, Karim
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Wersch van, Thomas
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Broek van den, Jo
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Ton Der Busch 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Bosch, Edwin
/ Flegel, Alfred D'r Prick 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Franssen, Fer
/ Spijkers, John De Rode Ridder 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Heezik van, Corne 't Lamke 1 |
Meentz, Devin
/ Crutz, Jari De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lamke 1 |
Aussems, Menno
/ Dassen, Dave Proosd 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Bartels, Danny
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Brands, Mattie
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Frenken, Bert
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Oostveen, Noud
/ Mounadi, Salah Randstad |
Winst |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Vincken, Harry
/ Visser de, Ton De Rode Ridder |
Winst |
03.02.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Bosch van den, Hub
/ Kraft, Richard De Pitsers |
Winst |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Winst |
25.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Broek van den, Jo
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mounadi, Kel
/ leclaire, deshny Randstad |
Winst |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Hermans, Jos 't Lämke |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Winst |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Hardy, Jo
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Laudy, Carl
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Gelijkspel |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Hermans, Jos
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Verlies |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Loomans, Henk
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Loomans, Henk
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Winst |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Loomans, Henk
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Willems, Iris
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke |
Winst |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 8. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Cap, John
/ Devens, Ralph De Gilde |
Verlies |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 8. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Devens, Daniel
/ van der Schagt, Maikel De Gilde |
Verlies |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 8. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Dupont, John
/ Dupont, Jef De Gilde |
Verlies |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
de Groen, Gino
/ Sauer, Jack Randstad |
Verlies |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mounadi, Kel
/ Vrancken, Guy Randstad |
Verlies |
26.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew Randstad |
Winst |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mounadi, Kel
/ Vrancken, Guy Randstad |
Winst |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Sauer, Jack
/ Mounadi, Salah Randstad |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew Randstad |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Klunder, Roger
/ Sijen, Hans Dingus 2 |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Meijers, Tom
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Winst |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Bohland, Tom
/ Dijk van, Jim Dingus 2 |
Gelijkspel |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Walthie, Herman
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois Capucijn 2 |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mortiaux, Peter
/ Loo van, Boy Capucijn 2 |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois Capucijn 2 |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Walthie, Herman
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Dassen, Marc
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Walthie, Herman
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Mortiaux, Peter
/ Loo van, Boy Capucijn 2 |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Dassen, Marc
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Winst |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Dijk van, Arnold
/ Meijers, Tom Dingus 2 |
Winst |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Klunder, Roger
/ Sijen, Hans Dingus 2 |
Verlies |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Bohland, Tom
/ Peerboom, Roy Dingus 2 |
Verlies |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 3. Speeldag |
Loomans, Armand
/ Heezik van, Corne 't Lämke |
Van Deijl, Theo
/ van der Schagt, Maikel De Gilde |
Winst |