Speler > Feher, Laszlo |
---|
Feher, Laszlo |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Carboon - Soccer |
Organisatie: |
SBZL |
Nationale Spelersnr.: | 70173 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 122 | 160 |
Open enkel | 43 | 45 |
2022 | ||
Heren dubbel | 71 | 82 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 33 | 33 |
NK 2023 | Mixed Dubbel | Za., 23.09.2023 | 16 | 16 | |
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 31 | 36 | |
SBZL-Euregio Open Singles | De Spech - Spaubeek | Open Enkel | Za., 01.04.2023 | 39 | 40 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 44 | 47 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 36 | 41 |
Amersfoort Open Doubles | Eemcafé Amersfoort | Open Dubbel | Za., 21.01.2023 | 16 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 40 | 42 |
2022 | |||||
Club Foos Open Doubles | Paradijsvogelstraat 11 - Groningen | Open Dubbel | Za., 17.12.2022 | 20 | 28 |
Club Foos Open Doubles | Chez Mine Amsterdam | Open Dubbel | Zo., 20.11.2022 | 29 | 30 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 29 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 32 | 34 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 49 | 51 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Carboon | SBZL |
2023 | |
Megalodon | NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
Carboon | SBZL |
2022 | |
Megalodon | NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
Carboon | SBZL |
2019-2020 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Feher, Laszlo
Carboon |
Simons, Bart
De Choufkes |
Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Zestiende finale Extra ronde |
Feher, Laszlo | Slegers, Luvic | Verlies |
16.02.2023 SBZL 7. Speeldag |
Feher, Laszlo
Carboon |
Kaiser, Oliver
Foosworks Euregio |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Viktor Carboon |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Coenen, Davy
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Carboon |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Verlies |
07.03.2024 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
07.03.2024 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Keersmaekers, Tim
/ Simons, Bart De Choufkes |
Winst |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Meurmans, Jimmy
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Viktor Carboon |
Meurmans, Johnnie
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Feher, Laszlo Carboon |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Winst |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Gelissen, Michelle
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Meentz, Devin
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Winst |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Feher, Laszlo
/ Vanderbeken, Jersey Megalodon |
Gelissen, Michelle
/ Gobbels, Rob Spechvogels |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Dijk van, Steven
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Gelissen, Michelle
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Feher, Laszlo
/ Vanderbeken, Jersey Megalodon |
Teschauer, Denise
/ Serowy, Katja Boofken Rotterdam |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Megalodon |
de Visscher, Kevin
/ Rausch, Johanna Boofken Rotterdam |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Vanderbeken, Jersey
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Nijmeijer, Lianne
/ Dijk van, Joey Club Foos |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Megalodon |
Mathot, Niels
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Spechvogels |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Coenen, Davy
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Hanssen, Rick
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Graaf, de, Sjon
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Loggers, Sander
/ Numan, Wouter TacaTaca Groningen |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Brug van der, Finn
/ Knol, Eva TacaTaca Groningen |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Braack, Bela
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Chamuleau, Raoul
/ Dijk van, Joey Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Stoute, Tamara
/ Vercaemere, Annelore Boofken Rotterdam |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Roodhorst, Emile
/ de Visscher, Kevin Boofken Rotterdam |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kleinveldus, Danny
/ Franssen, Fer De Spechvogels |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Gabor Carboon |
Kleinveldus, Danny
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Jansen, Danny
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Pipeleers, Johan
/ Vastmans, Bart Team Limburg |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Vastmans, Bart
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Simons, Bart
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Mertens, Jordy
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
20.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Meurmans, Jimmy
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Verlies |
20.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 17. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Gauffre, Maxime The Belgian Challengers I |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 17. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Clemente, Vitor
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Camp op den, Shem
/ Gobbels, Noah De Spechvogels |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Gobbels, Rob
/ Gobbels, Noah De Spechvogels |
Verlies |
04.05.2023 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Meurmans, Jimmy
/ Goyens, Jitse Team Limburg |
Verlies |
04.05.2023 SBZL 9. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Ollargiu, Miranda Carboon |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Verlies |
20.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Bardoul, Davy
/ Feher, Laszlo Carboon |
Jansen, Danny
/ coenen, Danilo De Spechvogels |
Winst |
20.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Jansen, Danny
/ coenen, Danilo De Spechvogels |
Verlies |
20.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
coenen, Danilo
/ Meentz, Devin De Spechvogels |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Bardoul, Davy
/ Feher, Laszlo Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Dijk van, Steven
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Czako, Viktor / Ollargiu, Miranda | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Stijkel, Gilles / Csiszer, Szabolcs | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale 2. Extra ronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Wilkes, Angelo / Steinbach, Marcel | Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Schoonens, Peter
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Spronck, Tim
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
16.02.2023 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Denefleh, Maurice
/ Kaiser, Oliver Foosworks Euregio |
Verlies |
16.02.2023 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Coenen, Davy
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Verlies |
16.02.2023 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Coenen, Davy
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Thakoersingh, Stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Zestiende finale Extra ronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens | Verlies |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Starren, Elroy
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Franssen, Jo
/ Senden, Piet Old Stars |
Verlies |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon |
Senden, Piet
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale 2. Extra ronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Czako, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
17.12.2022 Club Foos Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Feher, Laszlo / Czako, Andras | Stijkel, Gilles / Mathot, Niels | Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Verlies |
08.12.2022 SBZL 1. Speeldag |
Ollargiu, Miranda
/ Feher, Laszlo Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
08.12.2022 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Simons, Bart De Choufkes |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Feher, Laszlo / Imrei, Gabor | Nijmeijer, Lianne / Gelissen, Michelle | Verlies |