Speler > Holshuysen, Jo |
---|
Holshuysen, Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 7090 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Semi-Pro | 21 | 44 |
Heren classic | 115 | 187 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Semi-Pro | 3 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 29.11.2019 | 2 | 2 |
2016-2017 | |||||
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 7 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 17 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 13 | 22 |
2014-2015 | |||||
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 11 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 3 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 9 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 41 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 9 | 91 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 53 | 92 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 17 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 1 | 22 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 24.03.2012 | 1 | 9 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Bok 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 1 | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Rode Ridder 1 | Topklasse A |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Lenssen, Maurice
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Verheesen, Marco Dingus 1 |
Daemen, Niels
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Hoebink, Patrick
/ Theeuwen, Marvin Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Seuren, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Arts, Roger
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Hardy, Rick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Maesen, Noel
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Hacking, Xavier
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Winst |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Willems, Raf
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Dautzenberg, Leon
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Maesen, Milan
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
15.07.2022 ZOH 1e Klasse Plaats 1-2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Ropers, Gene
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Aarts, Jan
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Niels, John
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Kessen, Peter
/ Reumerman, Michel Ashley's Army 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
De Jong, Jeroen
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Surma, Joep
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Moenen, Jose
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Breuer, Wiel
/ Sassen, Roland Ashley's Army 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Brink van den, Erik
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Jansen, Joey
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Caldenborgh, van, Chris
/ Bemelmans, Kevin 't Tonneke |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Dijk van, Ricky
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Bussens, Rob
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Eerens, Patrick
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Vonken, Wim
/ Franssen, Jo Smidter Boys 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Smeets, Michel
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Nelissen, Bart
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Zeeuw de, Ger
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Goossens, Biek
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Visser de, Ton
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Kempen, van, Ruud
/ Evans, David De Poart 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Surma, Joep
/ Albers, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Gelijkspel |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Andriolo, Ralph
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Leerschen, Hans
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |