Speler > Sengers, Leon |
---|
Sengers, Leon |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Willem van Oranje |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 70067 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2018 | ||
Heren dubbel | 103 | 115 |
2016-2017 | ||
Heren | 114 | 118 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018 | |||||
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 13 | 14 |
2016-2017 | |||||
Club Foos Open Doubles | Amsterdam | Open Doubles | Za., 15.10.2016 | 17 | 20 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
WvO Leon | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Willem van Oranje | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
Willem van Oranje | TBN |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Sengers, Leon
WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
OJA Koen |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Sengers, Leon
WvO Leon |
Bennenbroek, Jhon
Vertierke |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Sengers, Leon
WvO Leon |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
WvO Ton |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Verhoeven, Koen
OJA Koen |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
't Spitje |
Winst |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Peeters, Roy
Mancave De Kweker! |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
TVC Marmabar |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
Vertierke |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Overmars, John
Mancave De Kweker! |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Mulder, Niels
VTV |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
De Boemel |
Winst |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Mansvelder, Marijn
Vertierke |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
Lokaal 42 |
Verlies |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Neerven, van, Michel
De Boemel |
Winst |
19.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen |
Winst |
21.12.2018 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Kroon, Rene
De Boemel |
Winst |
23.11.2018 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Donkers, Jan
OJA Koen |
Winst |
26.10.2018 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
Marma bar |
Verlies |
25.05.2018 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Sengers, Leon
Willem van Oranje |
Verhallen, Peer
OJA |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Cegla, Arthur WvO Leon |
Coolen, Tahnee
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Warmerdam, Chris
/ Verschuuren, Huub Barkeet Helmond |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Kessels, Ralph
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Berne,van, Pierre WvO Leon |
Broek, van de, Harm
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Adhien, Brian
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Verlies |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Jansen, Theo
/ Janse, Chenton Vertierke |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Jansen, Theo
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Verlies |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Joosten, Harry
/ Horen, van, Erik TVC Marmabar |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
De Kuster, Ton
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Zhang, Tjing
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Verlies |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Horen, van, Erik TVC Marmabar |
Verlies |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Kornips, Frans
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Verhoeven, Bart
/ Verhoeven, Flits OJA Koen |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Verlies |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Botden, Floris
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Botden, Floris
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Verlies |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Verlies |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ van Heeswijk, Gido Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
van Heeswijk, Gido
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Verlies |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Verlies |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Jansen, Theo
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Sengers, Leon
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Wijlick, van, Sjeer
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Wijlick, van, Sjeer
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Mulder, Niels
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Overmars, John
/ Fleuren, Tom De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Bol, Yey
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Bol, Yey De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Verlies |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Haesen, Ronald Lokaal 42 |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry Marma bar |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Marma bar |
Verlies |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Abed, Nasir
/ Wijnen, Tim TSH |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Paltrinieri, Maximo
/ Alhamdani, Khalid TSH |
Winst |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Verlijsdonk, Jan
/ Claessens, Geert Vertierke |
Winst |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Claessens, Geert
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
21.06.2019 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
21.06.2019 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Neerven, van, Michel De Boemel |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Verlies |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Bol, Yey
/ Willems, Roger De Boesjer |
Winst |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Willems, Roger De Boesjer |
Winst |
19.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Brouwer, de, Koen OJA Koen |
Verlies |
19.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
van de Rijt, Sander
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
19.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Konings, Kal OJA Koen |
Verlies |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Verlijsdonk, Jan Vertierke |
Verlies |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Kaathoven , van, Rene
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Mansvelder, Marijn
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Winst |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Troisfontaine, Roy
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Verlies |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Kerkhof, van de, Rens
/ Troisfontaine, Roy Allemanscafe 2 |
Verlies |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Kerkhof, van de, Rens
/ Troisfontaine, Roy Allemanscafe 2 |
Verlies |
23.11.2018 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Bergkamp, Gijs
/ Konings, Kal OJA Koen |
Winst |
26.10.2018 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Verlies |
26.10.2018 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Marma bar |
Verlies |
12.10.2018 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Jansen, Theo
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Winst |
12.10.2018 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Vriens, Laurens
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
12.10.2018 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Jansen, Theo
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Winst |
28.09.2018 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Loo, van der, Cai
/ Verhallen, Peer OJA Pierre |
Verlies |
28.09.2018 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
/ Verhoeven, Koen OJA Pierre |
Winst |
15.06.2018 TBNL Tweede Klasse 17. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Graaf, de, Sjon De Boemel |
Verlies |
15.06.2018 TBNL Tweede Klasse 17. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Graaf, de, Wesley De Boemel |
Winst |
01.06.2018 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
/ Veijfeijken, van, Rob OJA |
Winst |
01.06.2018 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Veijfeijken, van, Rob
/ Konings, Kal OJA |
Winst |
31.05.2018 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
31.05.2018 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
31.05.2018 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
25.05.2018 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
/ Veijfeijken, van, Rob OJA |
Winst |
25.05.2018 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Verhallen, Peer
/ Bergkamp, Gijs OJA |
Winst |
11.05.2018 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
11.05.2018 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
23.02.2018 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Haesen, Ronald Lokaal 42 |
Winst |
23.02.2018 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Verlies |
15.12.2017 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Graaf, de, Wesley
/ Smetsers, Wim De Boemel |
Winst |
15.12.2017 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Winst |