Speler > Frijns-Rutjens, Kim |
---|
Frijns-Rutjens, Kim |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65517 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 17 | 18 |
2016-2017 | |||||
Dingus Carnavalstoernooi | Café Dingus - Heerlen | Kwalificatie | Vr., 24.02.2017 | 15 | 16 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel Ricky's Pub 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Coenen, Youri
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Bree van, Ton
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
16.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Wouters, Bert
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Krans, John
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Muijs, Maurice
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Simons, Bianca
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Haren van, John
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Straube, Rick
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Ploum, Jan
/ Grissen, Bert A Jen Kirch 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Muijs, Maurice
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Huibers, Rolf
/ Schoonens, Peter Oud Genhei 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Czako, Andras
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Muyrers, Hans
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Lankhorst, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Caris, Paul
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Willekes, Andre
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Arts, Jan
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Adriolo, Karl
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Dautzenberg, Leon
/ Aruvaino, Henk D'r Prick 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Hey de, Huub
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Cortjaens, Marlene
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Koch, Huub
/ Hakke, Anita De Capucijn 4 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Meessen, Alexander
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Mulder, Ricardo
/ Meegen van, Marcel De Sport 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Stelmashchuk, Costya
/ Lejeune, Marco Da Capo 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Feher, Laszlo
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Mounadi, Salah
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Nijsters, Ellis
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Bakker, Lejo
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Friesen, Paul D'r Bok 3 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Peters, Jan
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Franssen, Angelo
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Scholte, Ricky
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Partouns, Anita
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Berg, Henk
/ Lonussen, Anky D'r Bok 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Otermans, Jan
/ Jacobs, Glenn Bouwerwei 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Biesmans, Karel
/ Fleuren, Tim Amicitia 2 |
Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 6. Ronde Extra ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Schins, Marcel / Larik, Floortje | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 4. Ronde Voorronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Schins, Marcel / Larik, Floortje | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 3. Ronde Voorronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Bakker, Lejo / Jansen, Joey | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 2. Ronde Voorronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Ollargiu, Miranda / Czako, Andras | Gelijkspel |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 2. Ronde Extra ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Dijk van, Steven / Kazmierczak, Jean | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 1. Ronde Voorronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Gielis, Chris / Frols, Mark | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 1. Ronde Extra ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita / Frijns-Rutjens, Kim | Ollargiu, Miranda / Czako, Andras | Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Keijenberg, Ed
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Andras, Varga
/ Gerritsen, Bram Carboon 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Goessens, Renate
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Bollerman, Ben
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Beumers, Stef
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Ortmans, Stan
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Verlies |