Speler > Verhaeg-Weber, Jonita |
---|
Verhaeg-Weber, Jonita |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65427 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 17 | 18 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice Ricky's Pub 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kuipers, Ruud
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Conjour, William
/ Sour, Mick Boskai 4 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Swelsen, Jan Peter
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
16.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Wouters, Jean
/ Gerrekens, Hub De Smid 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Goritzer, Pascal
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Ortmans, Stan
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Knubben, Jefke
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Schoonens, Peter
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Geurts, May
/ Degens, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Heinen, Raymond
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Schaap, Kenneth
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Muyrers, Hans
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Lankhorst, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Caris, Paul
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Lankhorst, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Lankhorst, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Cox, Jonas
/ Tummers, Daphne Oud Genhei 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Imrei, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Ollargiu, Miranda
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Arts, Jan
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Adriolo, Karl
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Lankhorst, Sonja Oude Heide 3 |
Laurens, Wiel
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Dautzenberg, Leon
/ Aruvaino, Henk D'r Prick 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Verspeek, Yvi
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Leenders, Samantha
/ Meegen van, Marcel De Sport 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Vandegard, Danischa
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Demas, Dennis
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Poelmans, John
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Hakke, Anita
/ Goessens, Anita De Capucijn 4 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Vandegard, Danischa
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Hessels, Roland
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Koch, Huub
/ Hogenboom, Colin De Capucijn 4 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Merckelbagh, Rudy
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Vanaschen, Robin
/ Maassen, Jurgen D'r Koffereck 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kremer, Geert
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Lempers, Peter
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Ummels, Jan
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Leenders, Samantha
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Poelmans, John
/ Fleuren, Tim Amicitia 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Dijk van, Steven
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Laumeyer, Frank
/ Vanaschen, Robin D'r Koffereck 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Lechner, Ger
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Mounadi, Salah
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |