Speler > Coumans, Johan |
---|
Coumans, Johan |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51320 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 108 | 147 |
2015-2016 | ||
Rookie | 23 | 49 |
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 90 | 146 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 2e Klasse | Za., 29.12.2018 | 3 | 4 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 36 | 51 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 22 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 2e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 4 | 5 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 52 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 12 |
2014-2015 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 46 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 22 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 70 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 25 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
t Graefke 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
t Graefke 1 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Schaap, Kenneth
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verdonschot, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Huibers, Rolf
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Arts, Jan
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Laurens, Wiel
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Coumans, Johan
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Meegen van, Marcel
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Cortjaens, Marlene Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Hitters, Chris
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Goessens, Anita
/ Hakke, Anita De Capucijn 4 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Mulder, Ricardo
/ Meegen van, Marcel De Sport 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Kremer, Geert
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vrolings, Rik
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Zweiphenning, Kymo
/ Larik, Remco Dingus 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Bongers-Klippert, Desiree
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Vanweersch, Dominique
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Havere van, Francois
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Peters, Wiel
/ Abid, Marouan Amicitia 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Muyrers, Hans
/ Smeets, Nico D'r Koffereck 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Pieters, Giel
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Stalmans, Sandra
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Moonen, Bjorn
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Wijlaars, Martin
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Muyrers, Hans
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Pieters, Giel
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Schoonbrood, Ralf
/ Vilters, Lars Scherp Vor 1 |
Gelijkspel |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verspeek, Yvi
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Enden, van den, Andre
/ Korfer, Heini Amicitia 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Schoonbrood, Ralf
/ Vilters, Lars Scherp Vor 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Sandor, Anita
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Zenden, Timo
/ Dreessen, Nick D'r Koffereck 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Roede, Bart
/ Jamin, Dennis De Capucijn 3 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Plaats 3 2. Extra ronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Pelzer, Dave / Koll, Marco | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Halve finale 2. Extra ronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Hermans, Harley / Meentz, Devin | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale 2. Extra ronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Peters, Roger / Wolters, Louis | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Roeleveld, Peter / Mey, Eric | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Zestiende finale 2. Extra ronde |
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Moonen, Bjorn / Larik, Floortje | Verlies |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Michalski, Kyra
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Franssen, Angelo
/ Pelzer, Frans D'r Koffereck 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Leise, Mark
/ Schoonbrood, Mark Scherp Vor 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Verlies |