Speler > Berg, Henk |
---|
Berg, Henk |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
D'r Bok |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51455 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Semi-Pro | 52 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 72 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 36 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 22 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 17 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 9 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 5 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 34 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D'r Bok 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
D'r Bok 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Bok 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
D'r Bok 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Bok 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Carboon 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Carboon 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Carboon 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Carboon 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Carboon 1 | ZOH 1A |
Carboon 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Majcherek, Martin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Berg, Henk
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Conjour, William
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Berg, Henk
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
London, Roger
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Goritzer, Pascal
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Heinen, Raymond
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Dijk van, Steven
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Braakhuis, Marc
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
M'sabhi, Mounir
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Berg, Henk
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Pescarola, Enzo
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Thijssen, Theo
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Lejeune, Marco
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Vrancken, Jordi
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Frijns, Bjorn
/ Frijns, Vivian Eijsden 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Roberts, Joel
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Berg, Henk
/ Zee van der, Rob D'r Bok 2 |
Demas, Dennis
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Vrolings, John
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Mounadi, Salah
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Vrolings, John
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Camps, Jordi
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Gelijkspel |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Berg, Henk
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Frijns, Vivian
/ Magermans, Donny White Horse 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Wijlaars, Martin
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Franssen, Angelo
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Vrolings, John
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Petschnik, Ron
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Senden, Leonie
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Berg, Henk
/ Vrolings, Rik D'r Bok 3 |
Simons, Bianca
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Abrahams, Maurice
/ Geurts, Goswin De Sport 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Lechner, Ger
/ Sleen, van der, Bas Bouwerwei 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Czako, Viktor
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Berg, Henk
/ Lonussen, Anky D'r Bok 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Fleuren, Tim
/ Poelmans, John Amicitia 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Berg, Henk
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Kollard, Kristy
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Pieters, Giel
/ Finken, Melanie Bouwerwei 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Poelmans, John
/ Hassing, Jan Amicitia 2 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Petschnik, Ron
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Friesen, Paul
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Pelzer, Frans
/ Zenden, John D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 2 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Petschnik, Ron
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Berk, van den, Richard
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Berg, Henk
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Caris, Paul
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Borgharen 1 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Berg, Henk
/ Ubags, Gino D'r Bok 1 |
Derksen, Harry
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |