Speler > Wit, de, Ton |
---|
Wit, de, Ton |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oranjebar |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 30002 |
Internationale Spelersnr.: | 52800006 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 35 | 87 |
2023 | ||
Open dubbel | 17 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 22 | 82 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 19 | 96 |
2019 | ||
Heren dubbel | 70 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 40 | 115 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.05.2024 | 5 | 22 |
2023 | |||||
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 8 | 36 | |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.09.2023 | 5 | 31 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 18 | 45 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 18 | 47 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 9 | 41 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 7 | 42 |
2022 | |||||
Club Foos Open Doubles | Chez Mine Amsterdam | Open Dubbel | Zo., 20.11.2022 | 8 | 30 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Dubbel | Za., 24.09.2022 | 15 | 35 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 9 | 28 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 14 | 34 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 12 | 45 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts - Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.07.2020 | 14 | 37 |
TBNL Challenger Open Dubbel | Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.02.2020 | 2 | 29 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 20 | 34 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 12 | 25 |
2018 | |||||
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Classic Dubbel | Za., 06.10.2018 | 2 | 22 |
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Open Dubbel | Za., 06.10.2018 | 10 | 21 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2021-2022 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
2019-2020 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
2018-2019 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
2017-2018 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
Oranjebar 1 | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Wit, de, Ton
Oranjebar |
Visser, de, Joris
Masters of Puppets |
Winst |
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Wit, de, Ton
Oranjebar |
Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls |
Verlies |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Wit, de, Ton
Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
Cues & Balls |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Jongen, Bas / Graaf, de, Wesley | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Bardoul, Davy / Bardoul, Peter | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 7. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Starren, Elroy / Koerts, Jakub | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Jongen, Bas / Graaf, de, Wesley | Verlies |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Witecki, Didier / Gauffre, Maxime | Winst |
04.05.2024 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric | Jansen, Danny / Vastmans, Bart | Winst |
23.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Starren, Elroy / Habets, Henk | Winst |
23.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Winst |
23.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Jongen, Bas / Hanssen, Rick | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Wijers, Keno / Gobbels, Noah | Winst |
23.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Csiszer, Szabolcs / Mathot, Niels | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Jongen, Kay / de Visscher, Kevin | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Jongen, Kay / de Visscher, Kevin | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Chamuleau, Raoul / Jahr, Sebastian | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | van der Plas, Bianca / Stoute, Tamara | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Miranda, Lenne / Noben, Sander | Winst |
15.07.2023 TBNL Pro tour Finale Extra ronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Halve finale Extra ronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Kleinveldus, Danny / Visser, de, Joris | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Abels, Twan / Seetsen, Menno | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Hanssen, Rick / Jongen, Bas | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Finale Extra ronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Baars, Marius / Baars, Bernd | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Stijkel, Gilles / Csiszer, Szabolcs | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Hanssen, Rick / Wensink, Rick | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Czako, Gabor / Czako, Viktor | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Czako, Gabor / Czako, Viktor | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Graaf, de, Sjon / Meisters, Horst | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 7. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 5. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Franssen, Fer / Jansen, Danny | Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 4. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay | Verlies |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 3. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter | Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 2. Ronde Voorronde |
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Kamps, Roger
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Winst |
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Winst |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Wit, de, Ton
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Verlies |
05.03.2022 Tilburg Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas | Verlies |
05.03.2022 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
05.03.2022 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
05.03.2022 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Eijndhoven, van, Eric / Otten-Kerkhof, Tessa | Winst |
05.03.2022 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Slegers, Yannick / de Visscher, Kevin | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Starren, Elroy / Habets, Henk | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton | Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Verlies |
25.07.2020 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Wesley
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Janssen, Polly
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel Finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel Kwart finale Hoofdronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel 6. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel 4. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens | Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel 3. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny | Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel 2. Ronde Voorronde |
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly | Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Mol, de, Jan
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Mol, de, Jan
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Visser, de, Joris
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winters, Sander
/ Schaik van, Diederik Masters of Puppets |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heuvel, van den, Chiel
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heuvel, van den, Chiel
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Wesley
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Graaf, de, Sjon
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Verlies |
31.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Winst |
31.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Winst |
31.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Winst |
31.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Winst |
26.01.2019 Challenger 6. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
26.01.2019 Challenger 2. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Winst |
26.01.2019 Challenger 1. Ronde Voorronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Winst |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Finale Hoofdronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Krop, Jeffrey / Sanchez Fernandez, Arturo | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Halve finale Hoofdronde |
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Winters, Sander / Dijk van, Joey | Winst |