Speler > Leonard, Chris

Leonard, Chris

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 4077
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2014-2015
Semi-Pro 46 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 38 156
2012-2013
Open 144 174
Semi-Pro 36 84
2011-2012
Open 96 196
Semi-Pro 46 103
2010-2011
Rookies 3 13
2009-2010
Open 106 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 67 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 49 54
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 22
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 9 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 73 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 13 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 17 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 22 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 5 13
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 53 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 9 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 90 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 5 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 19 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 9 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 26 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 3 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 5 10
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 37 40
Sport café Ons Honk Heerlen Semi-Pro Za., 18.05.2013 5 9
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 9 16
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 14.12.2012 5 5
Openings toernooi Stein (de Bekker) Semi-Pro Za., 22.09.2012 5 8
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 9 24
Star Club Meerssen Semi-Pro Za., 14.04.2012 5 12
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 17 22
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 9 9
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 9 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 9 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 5 16
de Rode Ridder Amstenrade Rookies Za., 16.04.2011 3 6
De Kroeg Brunssum Rookies Za., 08.01.2011 1 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 53 104
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2021-2022
De Bekker 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 3 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon 1 Zomercompetitie poule C
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
2010-2011
Juliana 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Franssen, Jo / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Verlies
03.06.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Stitzinger, Frank / Bruijnen, Fred
Da Capo 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Gelissen, Sandro / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bemelmans, Donee / Loos, Rico
De Paardestal 1
Verlies
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Gelissen, Sandro / Leonard, Chris
De Bekker 2
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
Ut Helke 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Houben, Michael / Leonard, Chris
De Bekker 2
Maassen, Mark / Remmers, Frens
't Lämke 1
Winst
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Daenen, Alex / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
01.04.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Leonard, Chris / Houben, Michael
De Bekker 2
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Gelijkspel
25.03.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Hendriks, Hub / Leonard, Chris
De Bekker 2
Spijkers, John / Jansen, Joey
In de Vrie 1
Verlies
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Dirix, Math / Becker, Giel
't Brook 1
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Brans-Brabant, Mike / Conjour, Thei
Beat Boys 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Leonard, Chris / Starren, Amber
De Bekker 2
Nacken, Ton / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Leonard, Chris / Starren, Amber
De Bekker 2
Meessen, Alexander / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Starren, Amber / Leonard, Chris
De Bekker 2
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Winst
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Leonard, Chris / Starren, Amber
De Bekker 2
Theunissen, Huub / Steenbakkers, Glenn
Beat Boys 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Leonard, Chris / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Leonard, Chris / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Conjour, Thei / Herberghs, Sjef
Beat Boys 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Leonard, Chris / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Verlies
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Adriolo, Karl / Nacken, Ton
Oude Heide 2
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Schillings, Jurgen / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Starren, Amber / Leonard, Chris
De Bekker 2
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Frusch, Jos / Kempen, van, Ruud
De Poart 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Meerendonk, van de, Nico / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Hendriks, Hub / Leonard, Chris
De Bekker 2
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Franssen, Ties / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Blees, Jozef / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Quaedvlieg, Fons / Basten, Hans
Der Bergbock 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Dingena, Donny / Hermans, Angelo
't Lamke 1
Gelijkspel
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Broek, Op 't, Dennis / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Geurts, May / Weide, van der, Bjorn
Der Busch 1
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Leonard, Chris / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Dassen, Dave / Demmers, Robert
Proosd 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Braken, Bert / Kleijnen, Roy
De Smid 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Verlies
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Moonen, Bjorn / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Mennens, Dion / Jans, Arie
De Rode Ridder 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bertrand, Birgit / Mols, Bas
D'r Prick 2
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Loos, Rico / Erkens, John
De Paardestal 1
Verlies
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Visser, Leo / Aretz, Frans
Der Busch 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Aussems, Menno / Aussems, Emiel
Proosd 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Schmitz, Sven / Leonard, Chris
Napoleon
Houben, Ron / Frusch, Jos
De Poart
Verlies
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Verlies
30.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Swelsen, Jan Peter / Willems, Sander
't Weverke
Verlies
16.12.2016
Ere Afdeling
9. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Camp op den, Tim / Sijben, John
't Heukske
Verlies
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Wintjens, Nick / Nijsten, Marco
Oost Eijsden
Winst
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Broek, Op 't, Dennis / Evans, David
De Poart
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Hermans, Angelo / Dingena, Johan
't Lämke
Winst
07.10.2016
Ere Afdeling
4. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Derhaag, Thei / Feller, Richard
The Eagles
Winst
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Schmitz, Sven / Leonard, Chris
Napoleon
Hendriks, Hub / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Visser de, Ton / Jans, Arie
De Rode Ridder
Winst
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Verlies
29.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
7. Speeldag
Leonard, Chris / Pauly, Jeroen
Napoleon
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
TVC The Eagles
Verlies
29.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
7. Speeldag
Leonard, Chris / Pauly, Jeroen
Napoleon
Derhaag, Thei / Bremmers, Ger
TVC The Eagles
Gelijkspel
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Hacking, Xavier / Leonard, Chris
Napoleon
Ben van der, Pascal / Eurelings, Pascal
Kicker Dream-Boys
Winst
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
Napoleon
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Gelijkspel
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
Napoleon
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
Kicker Dream-Boys
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
2. Speeldag
Leonard, Chris / Schmitz, Sven
Napoleon
Bergman, Pieter / Marks, Rene
TVC The Eagles
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
2. Speeldag
Leonard, Chris / Schmitz, Sven
Napoleon
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
TVC The Eagles
Winst
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
2. Speeldag
Leonard, Chris / Schmitz, Sven
Napoleon
Bremmers, Ger / Baggen, Donny
TVC The Eagles
Verlies
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Laudy, Carl / Leonard, Chris
Napoleon
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
Dingus 1
Winst
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Laudy, Carl / Leonard, Chris
Napoleon
Albosevelem, Bahare / Kollard, Kristy
Dingus 1
Winst
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Laudy, Carl / Leonard, Chris
Napoleon
Bartels, Sydney / Senden, Dave
Dingus 1
Gelijkspel
03.06.2016
NTVB Beker 1e Klasse
4. Ronde
Gelissen, Michelle / Leonard, Chris
Napoleon
Conjour, William / Beckers, Richard
De Poart
Verlies
27.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
3. Ronde
Gelissen, Michelle / Leonard, Chris
Napoleon
Camp op den, Ralph / Frenken, Bert
De Bekker 4
Gelijkspel
20.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
2. Ronde
Verpoort, Gus / Leonard, Chris
Napoleon
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers
Winst
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Hacking, Xavier / Leonard, Chris
Napoleon
Schenk, Emiel / Lahaye, Leroy
De Dolomiet 1
Verlies
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Warnier, Stefan / Meijs, Roger
De Sjmied
Verlies
08.04.2016
Eerste Klasse
16. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Spijkers, Richard / Wouters, Maurice
De Smid
Winst
11.03.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Smeets, Leon / Aussems, Jo
De Pitsers
Verlies
19.02.2016
Eerste Klasse
15. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Verlies
12.02.2016
Eerste Klasse
14. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Pinxt, Patrick / Wolters, Roel
White horse 1
Verlies
15.01.2016
Eerste Klasse
11. Speeldag
Leonard, Chris / Pauly, Jeroen
Napoleon
Schenk, Emiel / Eerens, Mitch
De Dolomiet 1
Verlies
08.01.2016
Eerste Klasse
12. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Beckers, Richard / Driessen, Roger
De Poart
Winst
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
3. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
de Kroeg 1
Winst
20.11.2015
Eerste Klasse
9. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Broek van den, Jo / Dingena, Johan
't Lamke
Verlies
13.11.2015
Eerste Klasse
8. Speeldag
Leonard, Chris / Pauly, Jeroen
Napoleon
Bruijnen, Fred / Bruijnen, Sjaak
Da Capo
Winst
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2. Speeldag
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Winst
23.10.2015
Eerste Klasse
6. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Thieme, Ferry / Aussems, Jo
De Pitsers
Winst
16.10.2015
Eerste Klasse
5. Speeldag
Schmitz, Sven / Leonard, Chris
Napoleon
Gijsens, Rob / Brouwers, Thijs
De Smid
Winst
09.10.2015
Eerste Klasse
4. Speeldag
Leonard, Chris / Pauly, Jeroen
Napoleon
Kerckhoffs, Niels / Strikker, Maurice
De Bekker 4
Winst
25.09.2015
Eerste Klasse
3. Speeldag
Schmitz, Sven / Leonard, Chris
Napoleon
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
White horse 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)