Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Kwart finale) |
A Jen Kirch 2 | 't Weverke 1 | 4:4 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
Boskai 1 | Ut Helke 1 | 8:0 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
De Paardestal 1 | Galouppe 1 | 7:1 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
Eijsden 1 | De Hakkers 1 | 1:7 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (2. Ronde) |
Heukske 1 | Ricky's Pub 2 | 2:6 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Kwart finale) |
Oude Heide 2 | De Smid 1 | 4:4 |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (2. Ronde) |
Pipo Boys 1 | A Jen Kirch 1 | 5:3 |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Wo., 20.05.2020 20:30 SBN Eerste klasse (9. Speeldag) |
Den Brouwer |
Club Foos verantwortlich seit 01.06.2022 |
_:_ unbestätigt |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (2. Ronde) |
The Eagles 1 | De Jokers 1 | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:30 TBNL Competitie (17. Speeldag) |
TVC Marmabar | Halfweg | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
't Spitje | WvO Leon | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
Barkeet Helmond | D'n Hap | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
Mancave De Kweker | Gitano Boys | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
OJA Koen | Halfweg | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
Vertierke | OJA Dzyan | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
WvO Ton | TVC Marmabar | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
Boskai 1 | De Kroeg 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
DAT Boys 1 | De Jokers 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
De Hakkers 1 | Blauw Wit'62 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (Kwart finale) |
De Kokerel 1 | De Bulldozers 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
De Paardestal 1 | De Wolfjes 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
Dingus 1 | Galouppe 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Halve finale) |
Oude Heide 2 | A Jen Kirch 2 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (Kwart finale) |
Pipo Boys 1 | De Poart 1 | _:_ |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
Ricky's Pub 2 | Im Weissen Rossl 1 | _:_ |
Vr., 17.05.2024 20:30 TBNL Competitie (17. Speeldag) |
Vertierke | Gitano Boys | _:_ |
Vr., 17.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Halve finale) |
Ricky's Pub 3 | Dingus 2 | _:_ |