Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
Boskai 1 |
De Kroeg 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
8:0 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
DAT Boys 1 |
De Jokers 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
5:3 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
De Hakkers 1 |
Blauw Wit'62 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
4:4 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (Kwart finale) |
De Kokerel 1 | De Bulldozers 1 | 2:6 |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker (Kwart finale) |
De Paardestal 1 |
De Wolfjes 1 verantwortlich seit 10.05.2024 |
6:2 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
Dingus 1 |
Galouppe 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
4:4 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Halve finale) |
Oude Heide 2 verantwortlich seit 11.05.2024 |
A Jen Kirch 2 |
4:4 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (Kwart finale) |
Pipo Boys 1 |
De Poart 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
1:7 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale) |
Ricky's Pub 2 |
Im Weissen Rossl 1 verantwortlich seit 11.05.2024 |
6:2 unbestätigt |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
't Spitje | WvO Leon | 3:4 |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
Barkeet Helmond | D'n Hap | 6:1 |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
OJA Koen | Halfweg | 1:6 |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
Vertierke | OJA Dzyan | 1:6 |
Vr., 10.05.2024 20:30 TBNL Competitie (18. Speeldag) |
WvO Ton | TVC Marmabar | 6:1 |
Wo., 08.05.2024 20:30 TBNL Competitie (17. Speeldag) |
TVC Marmabar | Halfweg | 3:4 |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Wo., 20.05.2020 20:30 SBN Eerste klasse (9. Speeldag) |
Den Brouwer |
Club Foos verantwortlich seit 01.06.2022 |
_:_ unbestätigt |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (2. Ronde) |
The Eagles 1 | De Jokers 1 | _:_ |
Vr., 17.05.2024 20:30 TBNL Competitie (17. Speeldag) |
Vertierke | Gitano Boys | _:_ |
Vr., 17.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (Halve finale) |
Ricky's Pub 3 | Dingus 2 | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
D'n Hap | Vertierke | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
Gitano Boys | WvO Ton | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
Halfweg | Barkeet Helmond | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
OJA Dzyan | 't Spitje | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
TVC Marmabar | OJA Koen | _:_ |
Vr., 24.05.2024 20:30 TBNL Competitie (19. Speeldag) |
WvO Leon | Mancave De Kweker | _:_ |