Teams > D'r Springbron 1

D'r Springbron 1

 
Speler
Brouns, Jos
54342
Dohmen, Herman
21194
Flegel, Alfred
53769
Gorissen, Patrick
53423
Koussen, Rene
53600
Krichel, Rene
54225
Maassen, Remco
2974
Offermans, Jo
52377
Reulings, Alex
50427
Reulings, Micha
54148
Schreinemacher, Jos
53553
Stevens, Ralph
817
 
Informatie
Vereniging: D'r Springbron
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Topper2000
58:46 6:2
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
57:44 6:2
3 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Topper2000
48:58 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Sjmied 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
58:58 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
64:39 8:0
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:32 8:0
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
56:46 5:3
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Cafe Sport
Topper2000
55:62 2:6
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
59:44 6:2
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Topper2000
63:47 7:1
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
60:51 5:3
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
45:59 2:6
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
55:49 5:3
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
53:55 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 2
Café D'r Prick
Topper2000
58:51 5:3
16 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
50:56 4:4
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
54:59 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
62:45 6:2
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café D'r Prick
Topper2000
64:35 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
58:52 4:4
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
57:47 6:2
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Topper2000
63:43 7:1
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:41 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
64:39 8:0
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
43:63 1:7
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Da Capo 2
Café Da Capo
Topper2000
48:61 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
60:49 6:2
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 1
Café D'r Prick
Topper2000
36:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
55:57 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)