Speler > Bucks, Hans |
---|
Bucks, Hans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
The Eagles |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 295 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
NTVB Challenger Ranking | 24 | 53 |
Heren classic | 105 | 187 |
Senioren classic | 19 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Open | Vr., 17.03.2017 | 5 | 14 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
The Eagles 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
The Eagles | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
The Eagles | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
TVC The Eagles | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
The Eagles 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
The Eagles | Zomercompetitie Poule D |
2013-2014 | |
The Eagles 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
The Eagles | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3 |
The Eagles 1 | Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
The Eagles 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hacking, Xavier
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Houben, Michael
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Vincken, Harry
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bergman, Pieter
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Ritzen, Harry
/ Theeuwen, Marvin Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hardy, Rick
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Moonen, Jordy
/ Bakker, Sjaak De Kroeg 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Mulken van, David
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Daemen, Niels
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Zelissen, Sonny
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Vromen, Tim
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Prickaerts, Niels
/ Lonussen, Gert-Jan De Paardestal 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Brink van den, Erik
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Holshuysen, Jo
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Aarts, Philip
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Ashley's Army 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Knubben, Jefke
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Aarts, Jan
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Abels, Twan
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Boelen, Rob
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Nendels, Aleida
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
17.05.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Kicken, Noel
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Vincken, Harry
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Vanaschen, Antoine
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Peters, Sonny
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Knops, Andre
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Kessen, Peter
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Jorissen, Jos
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gorissen, Patrick
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Lardinois, Erik
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Nijsten, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Herberichs, Sander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gortges, Manfred
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Bussens, Rob
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Dohmen, Coen
/ Labruzzo, Marcello Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Camp op den, Tim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
05.05.2017 Ere Afdeling 18. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
07.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Bucks, Hans The Eagles |
Pinxt, Patrick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Winst |
17.03.2017 4de NTVB challenger Kwart finale Hoofdronde |
Marks, Rene / Bucks, Hans | Herberghs, Marco / Koch, Guido | Verlies |