Speler > Wouters, Maurice |
---|
Wouters, Maurice |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Smid |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2131 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH | Landgraaf | 1e klasse | Vr., 27.11.2015 | 3 | 3 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Smid 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Smid 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Smid 1 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Smid | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Smid | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
De Smid | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Smid 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
De Smid 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Smid 2 | 1A |
De Smid 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Smid 2 | 1B |
2009-2010 | |
De Smid 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Zanders, Peter
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Kuipers, Ruud
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Conjour, William
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Huntjens, May
/ Reulings, Eric A Jen Kirch 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Schielen, Marco
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Thijssen, Hubert
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Keularts, Peter
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Moonen, Bjorn
/ Larik, Floortje Boskai 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Pereboom, Herman
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Jansen, Joey
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Gelijkspel |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Kosten, Peter
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Bovens, Jo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Kohnen, Roderique
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Calvia, Angelo
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Engels, Jo
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Dautzenberg, Leon
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Konigs, Ingmar
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Thijs, Lee
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Eggen, Jo
/ Kunze, Daniel 't Trefpunt 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Lemmens, Wim
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Breemen, Tony
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Engelberts, Wesley
/ Claessen, Johan Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Arts, Cristian
/ Calvia, Angelo De Capucijn 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Dijk van, Stephan
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Bemelmans, Rene
/ Engelberts, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Muerders, Pascal D'r Koffereck 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Aarts, Jannie
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Krans, John
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Meentz, Devin
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Bovens, Jo
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
27.04.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Schmeets, Ralf
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Engelberts, Jos
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Broek van den, Jo
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Visser de, Ton
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hermans, Harley
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Driessen, Roger
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Meentz, Devin
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Visser, Leo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Wings, Paul
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch 1 |
Verlies |