Speler > Webers, Frans |
---|
Webers, Frans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 6 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Pro | 53 | 85 |
2010-2011 | ||
Open | 22 | 88 |
Pro | 12 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 29 | 180 |
Pro | 6 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 74 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 2 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 14 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Semi Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 12 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 1 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 23 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 61 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 2 | 29 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 39 | 92 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 17 | 32 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 17 | 24 |
White horse | Eijsden | Pro dubbel | Za., 17.03.2012 | 9 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 12 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 5 | 16 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 16.04.2011 | 4 | 7 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 4 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 14 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 4 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Tepke | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
't Tepke | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker |
Tepke | Challenge Cup poule 1, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 4 |
2011-2012 | |
Tepke 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Tepke | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Tepke | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verlies |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Daemen, Niels
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Webers, Frans
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Jans, Arie
/ Vincken, Harry In de Vrie 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Franssen, Rob
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Prickaerts, Niels
/ Hoeben, Remi De Paardestal 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Webers, Frans
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem 't Heukske 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Webers, Frans
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Webers, Frans
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Jacobs, Robert
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Piet 't Tepke 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Vries de, Wesley
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Webers, Frans
/ Schmets, Edward 't Tepke 1 |
Brouwers, Bjorn
/ Visser de, Ton De Rode Ridder 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Kools, Alain
/ Teheux, Jean-Paul Oost Eijsden 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Habets, Henk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Nijsten, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Webers, Frans
/ Schmets, Edward 't Tepke 1 |
Ploumen, Luuk
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Vanhingel, Dominic
/ Partouns, Cyriel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Nelissen, Bart
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Peters, Johnny
/ Michels, Frits Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Smeets, Johnny
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Janssen, Richard
/ Wijlaars, Martin De Sport 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Knops, Andre
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Breemen, Tony
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
09.06.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck |
Verlies |
26.05.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Dohmen, Coen
/ Labruzzo, Marcello Im Weissen Rossl |
Verlies |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Reumerman, Manuel
/ Essers, Maurice Fauquemont |
Winst |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
21.04.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys |
Winst |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 2 |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Knops, Andre
/ Brinkhoff, Luuk Smidter Boys |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker 4. Ronde |
Brouwers, Thijs
/ Webers, Frans 't Tepke |
Wenders, Dennis
/ Weijer van de, Hans Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck |
Winst |
20.01.2017 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Webers, Frans
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers |
Verlies |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Webers, Frans
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Atol, Rob
/ Brands, Rene Beat Boys |
Winst |
16.12.2016 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Niels, John
/ Buccella, Claudio De Wolfjes |
Verlies |
02.12.2016 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont |
Verlies |
25.11.2016 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Voorst van, Jo
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Bos, van de, Willem
/ Vonken, Wim Smidter Boys |
Gelijkspel |
04.11.2016 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Knops, Andre
/ Brinkhoff, Luuk Smidter Boys |
Winst |
21.10.2016 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Webers, Frans
/ Brouwers, Thijs 't Tepke |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers |
Verlies |
14.10.2016 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Webers, Frans
/ Brouwers, Thijs 't Tepke |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.10.2016 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Brouwers, Thijs 't Tepke |
Brouns, Jos
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Winst |
30.09.2016 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke |
Harenczyk, Ryan
/ Michalski, Raymond D'r Bok 2 |
Winst |
23.09.2016 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke |
Vanaschen, Antoine
/ Naranjo, Juan D'r Koffereck |
Verlies |