Speler > Bongers, Robin |
---|
Bongers, Robin |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1612 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Eijsden 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
White Horse 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
White Horse 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
White Horse 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
White Horse 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
White Horse 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
Du Commerce 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
Parasol 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B5 |
Du Commerce 1 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Parasol 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Parasol 1 | 2A |
2010-2011 | |
Le Cramignon 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wings, Paul
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verheijden, Yvo
/ Smeets, Rowan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Brinkhoff, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 2 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Heuvel van den, Dave White Horse 1 |
Gulyas, Maria
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Thimister, Roy White Horse 1 |
Saya, Refaja
/ Lahaye, Damond 't Tonneke |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Jacobs, Ingo
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Bongers, Robin White Horse 1 |
Meegen van, Marcel
/ Braun, Rene De Sport 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Wouters, Rob
/ Caris, Paul De Capucijn 4 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 1 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Magermans, Donny
/ Bongers, Robin White Horse 1 |
Kanters, Sandra
/ Roberts, Joel De Capucijn 4 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Czako, Viktor
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Dorio, Alfredo
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Engelberts, Jos
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Zenden, Timo
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Raets, Leo
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Sleen, van der, Bas
/ Schlangen, Dennis Bouwerwei 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Bakker, Lejo
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 3 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Moes, Naomi
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Fleuren, Tim
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Stremme, Jan-Willem
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Bongers-Klippert, Desiree
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Heuvel van de, Bert
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Bongers-Klippert, Desiree
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Dassen, Guillaume
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Biermans, Piet
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Fleuren, Tim
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Czako, Andras
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Leeuwen, van, Marcel
/ Michalski, Kyra D'r Bok 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Kollard, Kristy De Bekker 4 |
Verlies |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Senden, Leonie
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Bongers, Robin
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 2 |
Gelijkspel |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Majcherek, Martin
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Coumans, Johan
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Dupont, Jef
/ Damen, Frans 't Brook |
Verlies |
30.09.2016 ZOH 2A 6. Speeldag |
Partouns, Cas
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Wolffs, May
/ Wienen, John Amicitia 2 |
Verlies |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Preghter, Ron
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Laurens, Wiel
/ Vrolings, Rik D'r Bok 4 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Beek, van, Mickel Carboon 2 |
Winst |
26.08.2016 ZOH 2A 1. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Partouns, Cas White Horse 2 |
Schulpen, Michel
/ Franken, Marco De Bekker |
Winst |
17.04.2015 1A 19. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Bongers, Robin Du Commerce 1 |
Aarts, Jan
/ Driessen, Jacky De Pitsers |
Winst |
27.03.2015 1A 18. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Partouns, Maurice Du Commerce 1 |
Camp op den, Ralph
/ Frenken, Bert De Bekker 5 |
Verlies |
20.03.2015 1A 17. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Nijsten, Marco Du Commerce 1 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Verlies |
06.03.2015 1A 16. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolfs, Michael Du Commerce 1 |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Verlies |
27.02.2015 1A 15. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Nijsten, Marco Du Commerce 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo Ammezasie |
Winst |
20.02.2015 Challenge Cup poule E 3. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Bongers, Robin Du Commerce 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Quaden, Ivo De Sjmied |
Winst |
07.02.2015 1B 12. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Frijns, Vivian Parasol 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo Ammezasie |
Winst |
05.02.2015 Beker eerste klasse 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Partouns, Maurice Du Commerce 1 |
Aussems, Jo
/ Driessen, Jacky De Pitsers |
Winst |
30.01.2015 1A 13. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Bongers, Robin Du Commerce 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Mich, Michel De Bekker 4 |
Winst |
09.01.2015 1A 11. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Bongers, Robin Du Commerce 1 |
Braekt in de, Leon
/ Keulen, Jurgen DAT Boys 2 |
Winst |
28.11.2014 1A 9. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Fraats, Stefan
/ Roijen, Kris De Smid |
Verlies |
21.11.2014 Beker 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Wolfs, Michael Du Commerce 1 |
Smeets, Johnny
/ Senden, Sjef 't Tepke |
Verlies |
14.11.2014 1A 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers |
Verlies |
07.11.2014 1A 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Maesen, Hubert
/ Stauffenberg, Roy De Bekker 5 |
Winst |
31.10.2014 Challenge Cup poule E 1. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Partouns, Cas
/ Jansen, Danny Le Cramignon 2 |
Winst |
24.10.2014 1A 6. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Dierx, Wim
/ Lambertus, Han Star Club 1 |
Verlies |
17.10.2014 1A 5. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Winst |
10.10.2014 Beker 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Janssens, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Gelijkspel |