Speler > Royen, Mattie |
---|
Royen, Mattie |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54919 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 43 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 33 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Pro | 53 | 85 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 5 | 16 |
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 15.04.2022 | 2 | 3 |
2019-2020 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 29.11.2019 | 1 | 2 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 23 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 36 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 40 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 4 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 17 | 91 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 17 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 06.04.2012 | 9 | 16 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
2007-2008 | |||||
NK Enkel | Elsloo | Semi-Pro | Za., 24.03.2007 | 5 | 15 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Lämke 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
DAT Boys 1 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
DAT Boys 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker |
2013-2014 | |
Hacienda | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Hacienda 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
Hacienda 1 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Barelds, Johan / Royen, Mattie | Kutaydin, Jeroen / Hermans, Twan | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Barelds, Johan / Royen, Mattie | Kutaydin, Jeroen / Hermans, Twan | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Barelds, Johan / Royen, Mattie | Ubags, Gino / Bartels, Sydney | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Barelds, Johan / Royen, Mattie | Stevens, Ralph / Koussen, Rene | Winst |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Partouns, Cyriel
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Lacroix, Jo
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Bartels, Sydney
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Roeleveld, Peter
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Lacroix, Jo
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Gelissen, Michelle
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie Boskai 1 |
Coenen, Davy
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Lacroix, Jo
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie Boskai 1 |
Maessen, Sem
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Gortges, Manfred
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Reiners, Sven
/ Gobbels, Rob Heukske 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Ben van der, Pascal
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Ramaekers, Bryan
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Mey, Eric
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Atol, Rob
/ Goessens, Mark Eijsden 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Souren, Hasso
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Sour, Mick
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hermans, Angelo
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Prickaerts, Niels
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Visser de, Ton
/ Jans, Arie In de Vrie 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Ghijsen, Jean
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Wiebe, Raymond
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Theunissen, John
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Benoit, Bernd
/ London, Roger D'r Druje Eck 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Engelberts, Wesley
/ Engelberts, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Maassen, Mark
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Bosch van den, Hub
/ Bartels, Reggie De Pitsers 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Lacroix, Jo
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Lamberts, Ger
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Labruzzo, Maurizzio
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Meij, de, Francis
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Weijer van de, Hans
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Dierks, Edy
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Souren, Hasso
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Vanhingel, Herman
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Aruvaino, Henk
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Franssen, Ricardo
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Wiebe, Raymond
/ Meijs, Floris Da Capo 1 |
Gelijkspel |
21.12.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Wiebe, Raymond
/ Meijs, Floris Da Capo 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Erkens, Hub
/ Janssen, Danny Oude Heide 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Peerboom, Roy
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Thijssen, Hubert
/ Partouns, Harrie De Capucijn 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Vanaschen, Antoine
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Finale |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Karzick, Jurgen
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Meijs, Richard
/ Janssen, Pascal De Kokerel 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Thijssen, Hubert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Aruvaino, Henk
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Straotsje 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |