Speler > Ronda, Michael |
---|
Ronda, Michael |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 4008 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 80 | 84 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 26 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 33 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 9 | 13 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Eijsden 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse |
2015-2016 | |
White horse 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
Du Commerce 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule E |
De Greune Mert | Zomercompetitie Poule B |
2013-2014 | |
Du Commerce 1 | Zomercompetitie poule C |
Parasol 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B5 |
2012-2013 | |
Parasol 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Parasol 1 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo De Kokerel 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wings, Paul
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Braakhuis, Marc
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Aruvaino, Henk
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Brinkhoff, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Schoonens, Peter
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Senden, Leonie
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Imrei, Gabor
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Senden, Leonie
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Nacken, Hub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Conjour, Danny
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Lempers, Peter
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Paulissen, Jos
/ Mortiaux, Peter Boskai 4 |
Winst |
20.05.2016 NTVB Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Ronda, Michael
/ Camps, Jordi White horse 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 4 |
Verlies |
23.10.2015 Eerste Klasse 6. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael White horse 1 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Winst |
02.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Ronda, Michael White horse 1 |
Meijs, Dennis
/ Heugen, Jack Oost Eijsden |
Verlies |
25.09.2015 Eerste Klasse 3. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael White horse 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Napoleon |
Verlies |
11.09.2015 Eerste Klasse 1. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael White horse 1 |
Jacobs, Ferry
/ Roijen, Kris De Smid |
Verlies |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule B 8. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Calvia, Angelo
/ Haan, Kevin De Capucijn 2 |
Verlies |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule B 8. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Dassen, Jean
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule B 8. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Dassen, Marc
/ Dassen, Raymond De Capucijn 2 |
Winst |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule B 7. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Gelissen, Michelle
/ Kollard, Kristy Napoleon 2 |
Winst |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule B 7. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Napoleon 2 |
Verlies |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule B 7. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael De Greune Mert |
Verpoort, Gus
/ Starren, Amber Napoleon 2 |
Verlies |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule B 5. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick De Greune Mert |
Dreessen, Maurice
/ Vrancken, Guy Randstad |
Winst |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule B 5. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick De Greune Mert |
Mounadi, Kel
/ Mounadi, Salah Randstad |
Gelijkspel |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule B 5. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick De Greune Mert |
de Groen, Gino
/ Claesen, Jean Paul Randstad |
Winst |
06.06.2015 1A 12. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Tredunari, Giovanni
/ Hacquier, B White Horse 1 |
Winst |
22.05.2015 1A 22. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Braekt in de, Leon
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Winst |
08.05.2015 1A 21. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart |
Winst |
24.04.2015 1A 20. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Kleijnen, Roy
/ Geron, Maurice De Smid |
Verlies |
17.04.2015 1A 19. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
10.04.2015 1A 14. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 2 |
Winst |
27.03.2015 1A 18. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Kurvers, Raymond
/ Henquet, Fer De Bekker 5 |
Verlies |
06.03.2015 1A 16. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske |
Verlies |
20.02.2015 Challenge Cup poule E 3. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Nijsten, Marco Du Commerce 1 |
Brink, ten, Peter
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Verlies |
05.02.2015 Beker eerste klasse 2. Ronde |
Nijsten, Marco
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
30.01.2015 1A 13. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Bus, Martijn
/ Steinbach, Bo De Bekker 4 |
Winst |
09.01.2015 1A 11. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Verlies |
05.12.2014 1A 10. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Houben, Ron
/ Evans, David De Poart |
Verlies |
21.11.2014 Beker 2. Ronde |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Zink, Igna
/ Theeuwen, Cliff 't Tepke |
Verlies |
14.11.2014 1A 8. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers |
Verlies |
31.10.2014 Challenge Cup poule E 1. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Vandevenne, Tim Le Cramignon 2 |
Verlies |
24.10.2014 1A 6. Speeldag |
Mingels, Erik
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Cainero, Roberto
/ Ubags, Gino Star Club 1 |
Verlies |
17.10.2014 1A 5. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Ben van der, Charly
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Verlies |
10.10.2014 Beker 1. Ronde |
Ronda, Michael
/ Nijsten, Marco Du Commerce 1 |
Edwards, Glenn
/ Zannoudi, Hafid De Kroeg 3 |
Winst |
03.10.2014 1A 4. Speeldag |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Dresen, Hennie
/ Kicken, Noel Ammezasie |
Winst |
26.09.2014 1A 3. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Kaap van der, Harry
/ Zanders, Peter De Rode Ridder 2 |
Verlies |
19.09.2014 1A 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Ortmans, Stan
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
12.09.2014 1A 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Camps, Jordi
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Verlies |
22.08.2014 Zomercompetitie poule C 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Dassen, Jean
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
22.08.2014 Zomercompetitie poule C 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Dassen, Guillaume
/ Hakke, Ton De Capucijn 2 |
Verlies |
22.08.2014 Zomercompetitie poule C 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Winst |
15.08.2014 Zomercompetitie poule C 9. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Brand, Patrick
/ Liebens, Sander Du Commerce 2 |
Winst |
15.08.2014 Zomercompetitie poule C 9. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Liebens, Judith
/ Wolters, Roel Du Commerce 2 |
Winst |
15.08.2014 Zomercompetitie poule C 9. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolters, Ellen Du Commerce 2 |
Gelijkspel |
08.08.2014 Zomercompetitie poule C 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Ubachs, Junior
/ Pauly, Jeroen Napoleon 1 |
Verlies |
08.08.2014 Zomercompetitie poule C 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Verpoort, Gus
/ Wishaupt, Glenn Napoleon 1 |
Verlies |
08.08.2014 Zomercompetitie poule C 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Schmitz, Sven
/ Leonard, Chris Napoleon 1 |
Winst |
01.08.2014 Zomercompetitie poule C 7. Speeldag |
Schroen, Nadja
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Bovens, Hennie
/ Wanders, Marcel Star Club |
Verlies |
01.08.2014 Zomercompetitie poule C 7. Speeldag |
Schroen, Nadja
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Janssen, Jack
/ Dierx, Wim Star Club |
Verlies |
01.08.2014 Zomercompetitie poule C 7. Speeldag |
Schroen, Nadja
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Stijns, Allan
/ Braakhuis, Marc Star Club |
Verlies |
25.07.2014 Zomercompetitie poule C 6. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Thimister, Roy
/ Preghter, Ron White Horse |
Gelijkspel |
25.07.2014 Zomercompetitie poule C 6. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Nathan, Alex
/ Schroen, Dave White Horse |
Verlies |
25.07.2014 Zomercompetitie poule C 6. Speeldag |
Ronda, Michael
/ Wintjens, Nick Du Commerce 1 |
Jeurissen, Rob
/ Pinxt, Patrick White Horse |
Verlies |
11.07.2014 Zomercompetitie poule C 4. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Pauly, Jeroen
/ Ubachs, Junior Napoleon 1 |
Verlies |
11.07.2014 Zomercompetitie poule C 4. Speeldag |
Hessels, Roland
/ Ronda, Michael Du Commerce 1 |
Verpoort, Gus
/ Maassen, Remco Napoleon 1 |
Verlies |