Speler > Stitzinger, Mat |
---|
Stitzinger, Mat |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Kokerel |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65281 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 51 | 73 |
Mini master challenger | 68 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Rookie | 1 | 82 |
2011-2012 | ||
Rookies | 28 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 71 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 22 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 56 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 23 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 34 | 38 |
White Horse | Eijsden | Rookie Dubbel | Za., 11.04.2015 | 2 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 83 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 1 | 17 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 18 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 17 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Rookie Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 8 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 22 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Rookie Dubbel | Za., 28.02.2015 | 4 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 41 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 1 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 61 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 2 | 14 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 78 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 1 | 18 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Kokerel 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Star Club 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2017-2018 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Star Club 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Star Club 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
De Kokerel 2 | ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael De Kokerel 1 |
Domen, Ruud
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Nuiten, Maikel
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Camps, Jordi
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael De Kokerel 1 |
Maesen, Noel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Vanhommerig, Marcel
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Frusch, Jos
/ Maesen, Noel De Poart 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Deswijzen, Hub
/ Huntjens, May Der Busch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Wolters, Louis
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Stams, Ed
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Theunissen, Melvin
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Jacobs, Kars
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Dassen, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Custers, Mark
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Erkens, John
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Walthie, Nicole
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Libens, Jack
/ Reumerman, Michel Ashley's Army 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Tilburg van, Jos
/ Quaedvlieg, Fons Der Bergbock 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Thieme, Ferry
/ Doijen, Didier De Pitsers 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Otermans, Jan
/ Schepers, Fren Bouwerwei 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Simons, Veerle
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Stitzinger, Mat
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bakker, Lejo
/ Michalski, Kyra D'r Bok 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Bakker, Lejo
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Bohland, Tom
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Gelijkspel |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Krikke, Jan
/ Finken, Melanie Bouwerwei 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Moes, Naomi Oude Heide 3 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Wienen, John
/ Peters, Jan Amicitia 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Boumans, Roger
/ Keijenberg, Ed Scherp Vor 1 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 1A 4. Speeldag |
Cainero, Roberto
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch |
Verlies |
09.09.2016 ZOH 1A 3. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Meijs, Roger
/ Deveu, Philip De Sjmied |
Winst |
02.09.2016 ZOH 1A 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Paulissen, Leon
/ Schadlich, Horst D'r Springbron 2 |
Winst |
26.08.2016 ZOH 1A 1. Speeldag |
Cainero, Roberto
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hamaekers, Joel
/ Magne, Max 't Straotsje 2 |
Winst |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Walthie, Nicole
/ Broek van den, Jo 't Lamke |
Verlies |
29.04.2016 Eerste Klasse 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Pinxt, Patrick
/ Jeurissen, Rob White horse 1 |
Gelijkspel |
22.04.2016 Eerste Klasse 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
15.04.2016 Eerste Klasse 19. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Partouns, Cyriel De Greune Mert |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Lamberts, Ger / Smeets, Michel | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Nowottka, Tim / Syed, Qaiser | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Goessens, Mark / Ubachs, Junior | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Janssen, Danny / Habets, Henk | Verlies |
18.03.2016 Eerste Klasse 18. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Verpoort, Gus
/ Starren, Amber Napoleon |
Verlies |
11.03.2016 Eerste Klasse 17. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Theunissen, Marcel
/ Frusch, Jos De Poart |
Verlies |
04.03.2016 Eerste Klasse 16. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 5. Speeldag |
Lambertus, Han
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Gelissen, Michelle
/ Houben, Michael Napoleon |
Verlies |
19.02.2016 Eerste Klasse 15. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Theunisz, Bert
/ Schenk, Ziggy De Dolomiet 1 |
Verlies |
12.02.2016 Eerste Klasse 14. Speeldag |
Lambertus, Han
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Winst |
29.01.2016 Eerste Klasse 13. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied |
Verlies |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 4. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan DAT Boys 1 |
Verlies |
08.01.2016 Eerste Klasse 12. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Kurvers, Raymond
/ Henquet, Fer De Bekker 4 |
Verlies |
18.12.2015 Eerste Klasse 11. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Coolen, Ivo
/ Heezik van, Corne 't Lamke |
Gelijkspel |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Vanhommerig, Marcel / Weckseler, Jo | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Wijers, Jos / Wijers-Sauren, Mechtilde | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert | Starren, Amber / Gelissen, Michelle | Verlies |
04.12.2015 Eerste Klasse 10. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Camps, Jordi
/ Caldenborgh, van, Chris White horse 1 |
Verlies |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 3. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Frissen, Richard
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Winst |
20.11.2015 Eerste Klasse 9. Speeldag |
Lambertus, Han
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
13.11.2015 Eerste Klasse 8. Speeldag |
Lambertus, Han
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Jansen, Danny De Greune Mert |
Gelijkspel |
06.11.2015 Eerste Klasse 7. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Verlies |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 2. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Van Sint Feijth, Charon
/ Loo van, Andre de Kroeg 1 |
Verlies |
23.10.2015 Eerste Klasse 6. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart |
Verlies |
16.10.2015 Eerste Klasse 5. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers |
Verlies |
09.10.2015 Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bartholomeus, Huub
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Schenk, Emiel
/ Schenk, Ziggy De Dolomiet 1 |
Verlies |
25.09.2015 Eerste Klasse 3. Speeldag |
Janssen, Jack
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hartmans, Dominic
/ Roijen, Kris De Smid |
Gelijkspel |
18.09.2015 Eerste Klasse 2. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hardy, Ben
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Verlies |
11.09.2015 Eerste Klasse 1. Speeldag |
Janssen, Jack
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Pantus, Bart
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Winst |
15.05.2015 ZOH beker Halve finale |
Stitzinger, Mat
/ Dirix, Math De Kokerel 1 |
Moonen, Jordy
/ Jacobs, Tom A Gen Baan 1 |
Verlies |
08.05.2015 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Dirix, Math De Kokerel 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef 't Trefpunt 1 |
Verlies |
11.04.2015 White Horse Finale Hoofdronde |
Stitzinger, Mat / Felix, Bob | Jacobs, Robert / Harenczyk, Roman | Verlies |