Speler > Dierks, Fabienne |
---|
Dierks, Fabienne |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65263 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 3 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
Oude Heide 3 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel Ricky's Pub 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Aretz, Frans
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Schutt, Janine
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
16.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Grissen, Bert
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Simons, Veerle
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Roeleveld, Sonja
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Burtscheid, Chris
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Wijhe van, Jules
/ Schoonens, Peter Oud Genhei 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Heinen, Raymond
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Huibers, Rolf
/ Schoonens, Peter Oud Genhei 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Brull, Marcel
/ Spinder, Ramona 't Graefke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Stijns, Allan
/ Ortmans, Stan De Bekker 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Broek, van de, Perry
/ Partouns, Mitchell Boskai 4 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Frijns, Bjorn
/ Frijns, Vivian Eijsden 2 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Roeleveld, Sonja
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 2 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Lankhorst, Sonja Oude Heide 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Ollargiu, Miranda
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Lejeune, Marco
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Simons, Veerle
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Naranjo, Juan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Schoonens, Peter
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Hermans, Christopher
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Driessen, Giel
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Havere van, Francois
/ Dassen, Raymond De Capucijn 4 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Caris, Paul
/ Wouters, Rob De Capucijn 4 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Muyrers, Hans
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Ollargiu, Miranda
/ Vreuls, Pascal Carboon 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Zee van der, Rob
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Stalmans, Sandra
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Leenders, Samantha
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Hakke, Ton
/ Caris, Paul De Capucijn 4 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Schoonens, Peter
/ Boels, Arend De Sport 1 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Wierts, Rick
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Berg, Henk
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Hey de, Huub
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Opstal, Andre
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Dassen, Guillaume
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Schutt, Janine
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Linden van der, Richard
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Smolenaers, Bart
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Boels, Arend
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Dijk van, Daniel
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Wierts, Rick
/ Smeets, Nico D'r Koffereck 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gielis, Chris
/ Verheesen, Marco Dingus 2 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Verspeek, Yvi
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Hakke, Ton
/ Caris, Paul De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Hellebrand, Roy
/ Linden van der, Richard Star Club 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Havere van, Francois
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Michalski, Kyra D'r Bok 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Dierks, Fabienne
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Verlies |