Speler > Scheepers, Peter |
---|
Scheepers, Peter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53641 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 91 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 3 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 29 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 8 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
De Leeuw '80 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Leeuw 80 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH 1A |
De Leeuw 80' 2 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Sintzen, Kai
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stulting, Rob
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wasbauer, Johnny
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Wetzels, Carlo
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Zelissen, Sonny
/ Vincken, Harry In de Vrie 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Muerders, Pascal
/ Kohnen, Roderique D'r Druje Eck 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Starren, Roland
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Otten, Thijs
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Heezik van, Corne
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stulting, Rob
/ Calvia, Angelo De Capucijn 3 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Dirix, Math
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Stams, Huub
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Bjorn
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Wilders, Patrick
/ Moenen, Jose De Komiek 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ritzen, Harry
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem 't Heukske 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Visser de, Ton
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Herberichs, Sander
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Ubachs, Junior
/ Nijsten, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Coen
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Ritzen, Harry
/ Can van, Joost Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |