Speler > Dassen, Marc |
---|
Dassen, Marc |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1041 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Rookie | 15 | 82 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 51 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 53 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 1 | 14 |
2011-2012 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
Boskai 4 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Capucijn 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Capucijn 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
Capucijn 2 | Zomercompetitie 2016 Poule C |
2014-2015 | |
De Capucijn 2 | 2A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie Poule B, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
De Capucijn 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie poule C, Challenge Cup poule B2 |
2012-2013 | |
De Capucijn 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
De Capucijn 1 | 1B |
De Capucijn 2 | 2A |
2010-2011 | |
De Capucijn | 1B |
2009-2010 | |
De Capucijn 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bartels, Reggie
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Berk, van den, Richard
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Broek, van de, Perry
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Wouters, Rob Boskai 4 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Wouters, Rob
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Wouters, Rob
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Willekes, Bryan
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Imrei, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
15.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Lejeune, Marco
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Calvia, Angelo Boskai 4 |
Arts, Jan
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Wouters, Wim
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Wouters, Rob
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Dassen, Marc
/ Wouters, Rob Boskai 4 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Dassen, Marc
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Kohnen, Roderique
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Basten, Hans
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Duchateau, Jo
/ Thieme, Ferry De Pitsers 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Calvia, Angelo De Capucijn 3 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Loos, Rico
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Saya, Refaja
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Smit, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Kleijnen, Roy
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Ropers, Harry
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Thimister, Roy
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Strikker, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Eerens, Michel
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Saya, Refaja
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Lambertus, Han
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Voorwald, Ronald
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Frols, Mark
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Meessen, Klaudia
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Meegen van, Marcel
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Pattiwael, Joshua
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Reneerkens, Jojo De Capucijn 2 |
Somers, Robert
/ Klaassens, Mandy Dingus 3 |
Winst |
14.04.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Winst |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Bongers, Robin
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Dassen, Raymond De Capucijn 2 |
Franssen, Marco
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Scholtz, Loni
/ Nollgen, Martin Bluff |
Winst |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Bollerman, Ben
/ Sinnige, Wim D'r Bok 4 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Dassen, Guillaume
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Maes, Nathan
/ Wetering van de, Marco Bluff |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Carlo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Urbach, Marc
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Winst |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Gelijkspel |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Coumans, Johan
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Winst |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Van Deijl, Theo
/ Devens, Daniel De Gilde |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Cap, John
/ Devens, Ralph De Gilde |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Dupont, John
/ Dupont, Jef De Gilde |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew Randstad |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Sauer, Jack
/ Mounadi, Salah Randstad |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Caris, Paul
/ Vrancken, Guy Randstad |
Verlies |
29.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 7. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Zweiphenning, Kymo
/ Meijers, Tom Dingus 2 |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Hardy, Jo
/ Hermans, Jos 't Lämke |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Walthie, Herman
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 6. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Heezik van, Corne
/ Loomans, Armand 't Lämke |
Verlies |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub Capucijn 2 |
Cap, John
/ Devens, Daniel De Gilde |
Verlies |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub Capucijn 2 |
Zwakhalen, Fernando
/ Devens, Ralph De Gilde |
Winst |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 5. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub Capucijn 2 |
van der Schagt, Maikel
/ Dupont, Jef De Gilde |
Winst |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Sauer, Jack
/ Mounadi, Salah Randstad |
Gelijkspel |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew Randstad |
Verlies |
08.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 4. Speeldag |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Caris, Paul
/ Vrancken, Guy Randstad |
Winst |
17.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 1. Speeldag |
Dassen, Guillaume
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Heezik van, Corne
/ Smithjes, Marvin 't Lämke |
Gelijkspel |
17.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 1. Speeldag |
Dassen, Guillaume
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Hermans, Jos
/ Brands, Mattie 't Lämke |
Gelijkspel |
17.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 1. Speeldag |
Dassen, Guillaume
/ Dassen, Marc Capucijn 2 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Gelijkspel |