Speler > Jongen, Bas

Jongen, Bas

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24825
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 3 82
2017-2018
Heren 15 126
ZOH Bokaal 19 146
2016-2017
Open 8 80
Heren 21 119
NTVB Challenger Ranking 2 53
Heren classic 2 187
2015-2016
Open 65 155
Pro 7 64
Mini master challenger 2 69
2014-2015
Open 19 254
Pro 43 123
2013-2014
Open 67 289
Pro 25 152
2012-2013
Open 53 174
2011-2012
Open 68 196
Pro 53 85
Semi-Pro 80 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 1 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 1 25
2017-2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 12 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 13 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 5 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 1 19
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 2 31
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Hoofdklasse Vr., 08.12.2017 2 3
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 18 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 3 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 3 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 5 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 8 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 10 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 1 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 3 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 1 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 3 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 1 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 1 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 2 22
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 2 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 1 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 9 32
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 4 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 9 62
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 1 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 4 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 1 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 7 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 1 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 11 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 2 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 3 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 1 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 1 11
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 2 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 5 24
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 37 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 4 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 5 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 4 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 2 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 5 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 13 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 56 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 3 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 47 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 9 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 20 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 11 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Pro Dubbel Za., 15.03.2014 9 12
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 15 69
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 17 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 5 14
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 5 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
2011-2012
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Vr., 30.12.2011 9 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
de Bekker 1 NTL
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
de Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
TFC Kickerheadz SBN Eerste klasse
2014-2015
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
Smidter Boys-1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Smidter Boys 3 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Ramzan, Sufiyan Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Chamuleau, Raoul Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Klunder, Roger Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Gobbels, Rob Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Graaf, de, Sjon Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Van Der Meer, Anne Jan Verlies
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Jongen, Bas
de Bekker 2
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Weijer van de, Hans / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Mertens, Ralf / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Winst
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Hodiamont, Leon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)