Speler > Moenen, Bianca |
---|
Moenen, Bianca |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Notenbalk |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1570 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2018 | ||
Dames dubbel | 5 | 7 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 19 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 12 | 80 |
Semi-Pro | 21 | 44 |
Dames | 7 | 7 |
Dames classic | 1 | 6 |
2015-2016 | ||
Open | 24 | 155 |
Mini master challenger | 8 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 28 | 254 |
Pro | 35 | 123 |
Semi-Pro | 70 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
Semi-Pro | 71 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 13 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 25 | 196 |
Pro | 14 | 85 |
Semi-Pro | 51 | 103 |
2010-2011 | ||
Semi-Pro | 12 | 16 |
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Za., 29.12.2018 | 2 | 4 |
2018 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Dames Dubbel | Zo., 24.06.2018 | 3 | 4 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Dames Enkel | Zo., 24.06.2018 | 2 | 8 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Dubbel | Za., 23.06.2018 | 40 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Enkel | Zo., 24.06.2018 | 48 | 53 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 12 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 8 | 51 |
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 40 | 30 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 3 | 22 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 3 | 37 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | A-Ronde | Za., 17.12.2016 | 3 | 16 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 29 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 29 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 15 | 22 |
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | Algemeen | Za., 12.11.2016 | 4 | 4 |
2015-2016 | |||||
5e Mini master challenger Dingus | Heerlen | kwalificatie | Za., 25.06.2016 | 4 | 9 |
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Kwalificatie | Za., 07.05.2016 | 1 | 16 |
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Open Dubbel | Za., 07.05.2016 | 4 | 6 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 13 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Semi Pro | Za., 05.03.2016 | 5 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 13 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 4 | 39 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 22 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 2 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 47 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 13 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 26 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 33 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 19 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 55 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 41 | 91 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 11 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 40 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 6 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 3 | 32 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 23 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 19 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 64 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 5 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 21 | 42 |
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) | Minli | Dames Dubbel | Za., 05.10.2013 | 1 | 2 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Dames Dubbel | Za., 21.09.2013 | 1 | 2 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Dames Enkel | Za., 21.09.2013 | 1 | 4 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 6 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 5 | 26 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 12 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 4 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Vr., 28.12.2012 | 9 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 9 | 32 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 2 | 16 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 4 | 24 |
Star Club | Meerssen | Pro dubbel | Za., 14.04.2012 | 1 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 4 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Za., 17.12.2011 | 5 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 9 | 19 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 16.04.2011 | 5 | 6 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Dutch Masters | Eersel | Open dubbel | Zo., 28.06.2009 | 49 | 75 |
Dutch Masters | Eersel | Open Mixed | Zo., 28.06.2009 | 17 | 27 |
Dutch Masters | Eersel | Rookies | Zo., 28.06.2009 | 33 | 45 |
2007-2008 | |||||
NK Enkel | Elsloo | Dames Dubbel | Za., 24.03.2007 | 1 | 7 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Notenbalk 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Komiek 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Komiek 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Komiek 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Komiek 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Komiek 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Op de Bosch 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
Op de Bosch | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Op de Bosch | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Op de Bosch | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Op de Bosch 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Op de Bosch 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
Op de Bosch | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 2 |
De Bekker 2 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Op de Bosch | Topklasse A |
2010-2011 | |
op de Bosch | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
op de Bosch | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen Finale Hoofdronde |
Moenen, Bianca | Starren, Amber | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen Halve finale Hoofdronde |
Moenen, Bianca | Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Moenen, Bianca | Nijmeijer, Lianne | Winst |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 6. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Van Tilburg, stanley | Winst |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 5. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Graaf, de, Sjon | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 4. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Graaf, de, Wesley | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Kortenray, Hubert | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Moenen, Bianca | Gobbels, Rob | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Wilders, Patrick De Notenbalk 1 |
Atol, Rob
/ Teheux, Jean-Paul Eijsden 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Stevens, Richard De Notenbalk 1 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Jansen, Joey
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Wilders, Patrick De Notenbalk 1 |
Atol, Rob
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Notenbalk 1 |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Keularts, Peter
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Thijssen, Hubert
/ Ritchi, John Boskai 2 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Dautzenberg, Leon
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Ben van der, Pascal
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Bonfrere, Micha
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Naranjo, Juan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Hermans, Harley
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Otten, Thijs
/ Maesen, Milan De Poart 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Bohland, Tom
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Maessen, Sem
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Aarts, Philip
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Meessen, Robert
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Sassen, Roland
/ Atol, Michel Ashley's Army 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Smeets, Michel
/ Dijk van, Steven Pipo Boys 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Atol, Michel
/ Kessen, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Jans, Arie
/ Harenczyk, Rob De Rode Ridder 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Groothausen, Ramon
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Hertogs, Loed
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Wenders, Math
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Brouwers, Bjorn
/ Mennens, Dion De Rode Ridder 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Heidendaal, Ger
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Lemmens, Jim
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Budy, Ralf
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen Plaats 3 Hoofdronde |
Moenen, Jose / Moenen, Bianca | Gelissen, Michelle / Berben, Vivian | Winst |
23.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 4. Ronde Voorronde |
Moenen, Jose / Moenen, Bianca | Conjour, Thei / Vaessen, Peter | Gelijkspel |
23.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Moenen, Jose / Moenen, Bianca | Senden, Piet / Meisters, Horst | Verlies |
23.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Moenen, Jose / Moenen, Bianca | Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash | Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Goossens, Biek
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick Op de Bosch 1 |
Hendriks, Jos
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Moenen, Jose Op de Bosch 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Roeleveld, Peter
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Walthouwer, Sascha
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Damen, Frans
/ Janssen, Pascal De Kokerel 1 |
Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 7. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Jansen, Joey / Eykenboom, Ron | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 6. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky | Gelijkspel |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 5. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 4. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen | Gelijkspel |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 3. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Jongen, Bas / Biermans, Yves | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 2. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Maessen, Sem / Maessen, Joeri | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 1. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Michels, Frits / Peters, Johnny | Winst |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale Hoofdronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale Hoofdronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Janssen, Danny / Habets, Henk | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Daemen, Niels / Franssen, Jo | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas | Gelijkspel |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Moonen, Bjorn / Larik, Floortje | Winst |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Weijer van de, Hans
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Moenen, Bianca
/ Moenen, Jose Op de Bosch 1 |
Hendriks, Hub
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Verlies |