Speler > Starren, Amber

Starren, Amber

 
Informatie
Categorie: Dames
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: De Bekker
De Bekker - Soccer
Raodhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54858
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Dames dubbel 2 6
2017-2018
Dames 2 7
Dames classic 1 4
2016-2017
Semi-Pro 14 44
Dames 5 6
NTVB Challenger Ranking 10 53
Dames classic 3 6
2015-2016
Open 110 155
Semi-Pro 14 73
Mini master challenger 21 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 2 82
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 10 156
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 8 8
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 4 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 14 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 3 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 5 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 3 7
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 23 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 4 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 4. Dames Enkel Zo., 09.12.2018 1 5
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 5 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Dubbel Za., 20.10.2018 1 1
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Enkel Za., 20.10.2018 1 3
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 36 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 47 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 1 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 1 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 32 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 17 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 12 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 14 19
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 7 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 10 13
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 7 12
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 11 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 10 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 2 6
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 3 11
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 5 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 43 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 6 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 8 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 6 12
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 10 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 4 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 18 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel rookie Za., 23.04.2016 2 3
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 39 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 19 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 1 6
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 3 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 5 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 37 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 44 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 4 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 64 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 3 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 6 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 1 8
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 38 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 1 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 25 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 3 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 40 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 33 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 5 14
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 7 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 2 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 3 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 67 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 2 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 26 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 2 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 9 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 73 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 22 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 32 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Rookie Dubbel Za., 15.03.2014 1 2
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 28.02.2014 1 8
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Open Ronde Vr., 28.02.2014 5 8
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 62 69
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 65 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 20.12.2013 3 7
Dingus Heerlen Dingus poules Vr., 20.12.2013 1 13
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 90 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 3 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 22 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 2 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 13 42
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 7 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 24 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 4 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 3 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 20 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 4 14
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
Dingus 2 ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
2013-2014
In the pocket Zomercompetitie poule D
Dingus 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2012-2013
Dingus 1 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Kruijer, Sven
Club Foos
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Jongen, Bas
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Meentz, Devin
Tafel 4
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Kruijer, Sven / Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Loonen, Roel / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Camp op den, Shem / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Starren, Amber / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs
Club Foos
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Senden, Piet
Old Stars
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Kutaydin, Jeroen / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)