Speler > Vries de, Henry |
---|
Vries de, Henry |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Hakkers |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2709 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Tepke | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
't Tepke | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Tepke | Challenge Cup poule 1, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 4 |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker |
2011-2012 | |
Tepke 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Tepke | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Tepke | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Wilders, Patrick
/ Moenen, Jose De Komiek 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Ashley's Army 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Holshuysen, Jo
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Meer van der, Wil
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Breuer, Wiel
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Sijben, John
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Dohmen, Coen
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Crombach, Jeroen
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Voncken, Frans
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Stalmans, Louis
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Abels, Twan
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Vries de, Wesley
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Koerts, Jakub
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Souren, Hasso
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Odekerken, Lor 't Tepke 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Gelijkspel |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Johnny
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Janssen, Richard
/ Wijlaars, Martin De Sport 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Knops, Andre
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Webers, Frans
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Schmitz, Sven
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
09.06.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck |
Verlies |
26.05.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl |
Winst |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke |
Vlecken, Kim
/ Bruystens, Theo De Wolfjes |
Winst |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Gelijkspel |
21.04.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys |
Verlies |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Stams, Ed
/ Nieuwkamer, Kees 't Trefpunt 2 |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Can van, Joost
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys |
Winst |
24.03.2017 ZOH Beker 4. Ronde |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Moonen, Bjorn
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Roijen, Kris
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Gorissen, Patrick
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Dorio, Alfredo
/ Schmitz, Sven D'r Bok 2 |
Winst |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck |
Gelijkspel |
03.02.2017 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Roijen, Kris
/ Vries de, Henry 't Tepke |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Keijenberg, Ramon
/ Maessen, Sem A Gen Baan |
Winst |
20.01.2017 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke |
Daemen, Niels
/ Budy, Ralf De Jokers |
Winst |
13.01.2017 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld |
Winst |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Beat Boys |
Winst |
02.12.2016 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Habets, Ivo
/ Habets, John Fauquemont |
Winst |
25.11.2016 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Bronkhorst, Nico
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Winst |
18.11.2016 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Merx, May
/ Nieuwkamer, Kees 't Trefpunt 2 |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Vries de, Henry
/ Odekerken, Lor 't Tepke |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke |
Haurissa, Emrys
/ Decker, Jordy Proosd |
Winst |