Speler > Adriaansen, Raymond |
---|
Adriaansen, Raymond |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65159 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 26 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Semi-Pro | 14 | 44 |
Heren classic | 84 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 3 | 18 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 22 | 51 |
2016-2017 | |||||
Dingus Carnavalstoernooi | Café Dingus - Heerlen | Kwalificatie | Vr., 24.02.2017 | 11 | 16 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 6 | 22 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 07.01.2017 | 8 | 8 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | A-Ronde | Za., 17.12.2016 | 18 | 16 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | B-Ronde | Za., 17.12.2016 | 5 | 7 |
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | 2e klasse | Za., 12.11.2016 | 2 | 2 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
D'r Prick 2 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Prick 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
D'r Prick 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Prick 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Habets, John
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Habets, John
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Habets, John
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Bree van, Ton
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Gustin, Jo
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cannea, Pietro
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Dijk van, Steven
/ Csiszer, Szabolcs Carboon 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Muyrers, Hans
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Schaap, Kenneth
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Knubben, Jefke
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Jorissen, Jos
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Domen, Ruud
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Jacobs, Ingo
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Maassen, Remco
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Frusch, Roger
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Hoebink, Patrick
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Verhoeve, Nico
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Starren, Amber
/ Pauly, Jeroen De Bekker 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Sassen, Roland
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Crombach, Daniël
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Weide, van der, Martin
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Verhoeve, Nico
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Habets, Henk
/ Biermans, Yves De Hakkers 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Bindels, Piet
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Klaassens, Mandy
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 4 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Pieters, Giel
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Moes, Naomi
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Korver, Emile
/ Poelmans, John Amicitia 2 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Kollard, Kristy De Bekker 4 |
Winst |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 10. Ronde Hoofdronde |
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo | Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 8. Ronde Hoofdronde |
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo | Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan | Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 5. Ronde Hoofdronde |
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo | Meijers, Patrick / Ubachs, Junior | Winst |