Speler > Loos, Rico |
---|
Loos, Rico |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Paardestal |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53994 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 71 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 9 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 65 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Paardestal 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Paardestal 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Paardestal 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
De Paardestal 2 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Paardestal 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
De Paardestal 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Paardestal 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Paardestal 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Paardestal | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Paardestal | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
De Paardestal | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Paardestal | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Paardestal 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Paardestal | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
De Paardestal | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
De Paardestal 1 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Kan van, Roger
/ Groothausen, Ramon De Notenbalk 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Bartels, Danny
/ Vries de, Wesley Boskai 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Lacroix, Jo
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Vries de, Wesley
/ Willems, Victor Boskai 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Bleus, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
16.02.2024 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Erkens, Hub
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Lenssen, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Naranjo, Juan
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Loos, Rico
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Loos, Rico
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Wersch van, Thomas
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Bleus, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Souren, Hasso
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Loos, Rico
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Ubags, Gino
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Conjour, Thei
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Loos, Rico
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Jongen, Bas
/ Smeets, Rowan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Roeleveld, Peter
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Souren, Hasso
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
01.07.2022 ZOH Overgangsklasse Plaats 2-3 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Gelijkspel |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Haegmans, John
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Gelissen, Sandro
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Vrancken, Guy
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Meentz, Devin
/ Loos, Rico De Paardestal 2 |
Mulken van, David
/ Seuren, Dave Eijsden 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Loos, Rico
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Meentz, Devin
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Jongen, Kay
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Kruger, Jacqueline 't Trefpunt 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Jongen, Kay
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Loos, Rico
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
18.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Fleuren, Tim D'r Bok 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Loos, Rico
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Lenssen, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Hellebrand, Roy
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Loos, Rico
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Camps, Jordi
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Loos, Rico
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Beuken, Maik
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Loos, Rico
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Frusch, Jos
/ Cox, Leon De Poart 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Hermans, Angelo
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Larik, Floortje
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verpoort, Gus
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Blees, Jozef
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Koll, Mark
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Aussems, Leroy
/ Habets, Roy Proosd 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice Dat Boys 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Maessen, Joeri
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Hermans, Angelo
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Driessen, Roger
/ Kempen, van, Ruud De Poart 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Winst |