Competites > ZOH 3e klasse   < Terug  

ZOH 3e klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
't Graefke 1
0 0 0 0 0
1
Boskai 4
0 0 0 0 0
1
Carboon 1
0 0 0 0 0
1
D'r Bok 2
0 0 0 0 0
1
Da Capo 2
0 0 0 0 0
1
De Bekker 3
0 0 0 0 0
1
Der Busch 2
0 0 0 0 0
1
Eijsden 2
0 0 0 0 0
1
Oud Genhei 1
0 0 0 0 0
1
Oude Heide 2
0 0 0 0 0
1
Oude Heide 3
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 24.09.2021 21:00 't Graefke 1 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 24.09.2021 21:00 Boskai 4 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 24.09.2021 21:00 D'r Bok 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 24.09.2021 21:00 Da Capo 2 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 24.09.2021 21:00 Oude Heide 3 Oud Genhei 1 _:_ _:_
2. Speeldag
Vr., 01.10.2021 21:00 Carboon 1 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 01.10.2021 21:00 De Bekker 3 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 01.10.2021 21:00 Der Busch 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 01.10.2021 21:00 Oud Genhei 1 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 01.10.2021 21:00 Oude Heide 2 Da Capo 2 _:_ _:_
3. Speeldag
Vr., 08.10.2021 21:00 't Graefke 1 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 08.10.2021 21:00 Boskai 4 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 08.10.2021 21:00 D'r Bok 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 08.10.2021 21:00 Da Capo 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 08.10.2021 21:00 Oude Heide 2 Eijsden 2 _:_ _:_
4. Speeldag
Vr., 15.10.2021 21:00 Carboon 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 15.10.2021 21:00 De Bekker 3 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 15.10.2021 21:00 Der Busch 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 15.10.2021 21:00 Eijsden 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 15.10.2021 21:00 Oud Genhei 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 05.11.2021 21:00 Boskai 4 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 05.11.2021 21:00 D'r Bok 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 05.11.2021 21:00 Da Capo 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 05.11.2021 21:00 Der Busch 2 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 05.11.2021 21:00 Oude Heide 2 Carboon 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 12.11.2021 21:00 Carboon 1 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 21:00 De Bekker 3 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 21:00 Eijsden 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 21:00 Oud Genhei 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 21:00 Oude Heide 3 't Graefke 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 19.11.2021 21:00 't Graefke 1 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 21:00 Carboon 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 21:00 D'r Bok 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 21:00 Der Busch 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 21:00 Oude Heide 2 De Bekker 3 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 03.12.2021 21:00 Boskai 4 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 21:00 De Bekker 3 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 21:00 Eijsden 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 21:00 Oud Genhei 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 21:00 Oude Heide 3 Da Capo 2 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 10.12.2021 21:00 Carboon 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 21:00 D'r Bok 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 21:00 Da Capo 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 21:00 Oud Genhei 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 21:00 Oude Heide 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 17.12.2021 21:00 't Graefke 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 21:00 Boskai 4 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 21:00 De Bekker 3 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 21:00 Eijsden 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 21:00 Oude Heide 3 Der Busch 2 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 07.01.2022 21:00 Carboon 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 Da Capo 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 De Bekker 3 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 Der Busch 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 Oude Heide 2 't Graefke 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 14.01.2022 21:00 Carboon 1 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Der Busch 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Eijsden 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Oud Genhei 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Oude Heide 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 21.01.2022 21:00 't Graefke 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Boskai 4 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 D'r Bok 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Oude Heide 3 De Bekker 3 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 04.02.2022 21:00 Carboon 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 De Bekker 3 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Der Busch 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Eijsden 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Oud Genhei 1 't Graefke 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 11.02.2022 21:00 't Graefke 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 D'r Bok 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Da Capo 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Oude Heide 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Oude Heide 3 Eijsden 2 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 18.02.2022 21:00 Carboon 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 De Bekker 3 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Eijsden 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Oud Genhei 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Oude Heide 3 Boskai 4 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 11.03.2022 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Boskai 4 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Da Capo 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Der Busch 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Oude Heide 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 18.03.2022 21:00 Boskai 4 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 De Bekker 3 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Eijsden 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Oud Genhei 1 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Oude Heide 3 D'r Bok 2 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 01.04.2022 21:00 't Graefke 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Carboon 1 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Der Busch 2 De Bekker 3 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 08.04.2022 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Boskai 4 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 De Bekker 3 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Eijsden 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Oude Heide 3 Oude Heide 2 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 22.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Da Capo 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Der Busch 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Oud Genhei 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Oude Heide 2 Boskai 4 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 29.04.2022 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Boskai 4 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Eijsden 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Oude Heide 3 Carboon 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)