Competites > ZOH 3e klasse   < Terug  

ZOH 3e klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
D'r Bok 2
5 4 0 1 8
1
De Bekker 3
4 4 0 0 8
3
't Graefke 1
3 3 0 0 6
4
Da Capo 2
4 2 1 1 5
4
Eijsden 2
4 2 1 1 5
6
Boskai 4
3 2 0 1 4
6
Oude Heide 2
4 2 0 2 4
8
Der Busch 2
4 1 0 3 2
8
Oud Genhei 1
6 1 0 5 2
10
Carboon 1
4 0 0 4 0
10
Oude Heide 3
3 0 0 3 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 24.09.2021 20:00 't Graefke 1 Der Busch 2 59:51 5:3
Vr., 24.09.2021 20:00 Boskai 4 Carboon 1 64:41 8:0
Vr., 24.09.2021 20:00 D'r Bok 2 Oude Heide 2 64:0 8:0
Vr., 24.09.2021 20:00 Da Capo 2 Eijsden 2 50:43 4:4
Vr., 24.09.2021 20:00 Oude Heide 3 Oud Genhei 1 51:61 3:5
2. Speeldag
Vr., 01.10.2021 20:00 Carboon 1 't Graefke 1 32:63 1:7
Vr., 01.10.2021 20:00 Der Busch 2 D'r Bok 2 38:54 3:5
Vr., 01.10.2021 20:00 Oud Genhei 1 Boskai 4 39:55 3:5
Vr., 01.10.2021 20:00 Oude Heide 3 De Bekker 3 31:64 0:8
Vr., 25.02.2022 21:00 Oude Heide 2 Da Capo 2 _:_ _:_
3. Speeldag
Vr., 08.10.2021 20:00 't Graefke 1 Oud Genhei 1 64:0 8:0
Vr., 08.10.2021 20:00 Boskai 4 De Bekker 3 54:60 2:6
Vr., 08.10.2021 20:00 D'r Bok 2 Carboon 1 64:34 8:0
Vr., 08.10.2021 20:00 Oude Heide 2 Eijsden 2 58:51 6:2
Vr., 07.01.2022 21:00 Da Capo 2 Der Busch 2 _:_ _:_
4. Speeldag
Vr., 15.10.2021 20:00 Carboon 1 Da Capo 2 34:54 2:6
Vr., 15.10.2021 20:00 Der Busch 2 Oude Heide 2 57:53 5:3
Vr., 15.10.2021 20:00 Eijsden 2 Oude Heide 3 60:24 6:2
Vr., 15.10.2021 20:00 Oud Genhei 1 D'r Bok 2 31:58 2:6
Vr., 07.01.2022 21:00 De Bekker 3 't Graefke 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 29.10.2021 20:00 Da Capo 2 Oud Genhei 1 64:34 8:0
Vr., 05.11.2021 20:00 D'r Bok 2 De Bekker 3 47:59 2:6
Vr., 05.11.2021 20:00 Der Busch 2 Eijsden 2 39:63 1:7
Vr., 07.01.2022 21:00 Boskai 4 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 25.03.2022 21:00 Oude Heide 2 Carboon 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 12.11.2021 20:00 Carboon 1 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 De Bekker 3 Da Capo 2 58:44 6:2
Vr., 12.11.2021 20:00 Eijsden 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 Oud Genhei 1 Oude Heide 2 43:55 2:6
Vr., 12.11.2021 20:00 Oude Heide 3 't Graefke 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 19.11.2021 20:00 't Graefke 1 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Carboon 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 D'r Bok 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Der Busch 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Oude Heide 2 De Bekker 3 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 03.12.2021 20:00 Boskai 4 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 De Bekker 3 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Eijsden 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Oude Heide 3 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 Oud Genhei 1 Carboon 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 10.12.2021 20:00 Carboon 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 D'r Bok 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Da Capo 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Oud Genhei 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Oude Heide 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 17.12.2021 20:00 't Graefke 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Boskai 4 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 De Bekker 3 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Eijsden 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Oude Heide 3 Der Busch 2 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 26.11.2021 20:00 Carboon 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Da Capo 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 De Bekker 3 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Der Busch 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Oude Heide 2 't Graefke 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 14.01.2022 21:00 Carboon 1 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Der Busch 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Eijsden 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Oud Genhei 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Oude Heide 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 21.01.2022 21:00 't Graefke 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Boskai 4 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 D'r Bok 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Oude Heide 3 De Bekker 3 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 04.02.2022 21:00 Carboon 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 De Bekker 3 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Der Busch 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Eijsden 2 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Oud Genhei 1 't Graefke 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 11.02.2022 21:00 't Graefke 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 D'r Bok 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Da Capo 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Oude Heide 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Oude Heide 3 Eijsden 2 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 18.02.2022 21:00 Carboon 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 De Bekker 3 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Eijsden 2 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Oud Genhei 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Oude Heide 3 Boskai 4 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 11.03.2022 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Boskai 4 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Da Capo 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Der Busch 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Oude Heide 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 18.03.2022 21:00 Boskai 4 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 De Bekker 3 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Eijsden 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Oud Genhei 1 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Oude Heide 3 D'r Bok 2 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 01.04.2022 21:00 't Graefke 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Carboon 1 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Boskai 4 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Der Busch 2 De Bekker 3 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 08.04.2022 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Boskai 4 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 De Bekker 3 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Eijsden 2 Oud Genhei 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Oude Heide 3 Oude Heide 2 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 22.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Da Capo 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Der Busch 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Oud Genhei 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Oude Heide 2 Boskai 4 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 29.04.2022 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Boskai 4 Der Busch 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 D'r Bok 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Eijsden 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Oude Heide 3 Carboon 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)