Competites > ZOH 2e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 2e Klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
Eijsden 1
10 8 0 2 16
2
D'r Springbron 1
10 6 2 2 14
3
Beat Boys 1
9 5 0 4 10
4
't Brook 1
9 4 1 4 9
4
't Weverke 1
9 2 5 2 9
4
Dingus 2
9 3 3 3 9
7
Blauw Wit'62 3
9 3 2 4 8
7
Der Busch 1
9 3 2 4 8
9
Op de Bosch 1
9 1 3 5 5
10
Amicitia 1
9 1 2 6 4
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 11.03.2022 21:00 't Weverke 1 Beat Boys 1 50:54 2:6
Vr., 11.03.2022 21:00 D'r Springbron 1 't Brook 1 61:44 6:2
Vr., 27.05.2022 21:00 Eijsden 1 Dingus 2 64:34 8:0
Vr., 27.05.2022 21:00 Op de Bosch 1 Blauw Wit'62 3 48:58 4:4
2. Speeldag
Vr., 18.03.2022 21:00 Beat Boys 1 Eijsden 1 50:57 3:5
Vr., 18.03.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Amicitia 1 55:46 6:2
Vr., 18.03.2022 21:00 Der Busch 1 't Weverke 1 57:55 4:4
Vr., 18.03.2022 21:00 Dingus 2 D'r Springbron 1 54:59 4:4
3. Speeldag
Vr., 25.03.2022 21:00 't Weverke 1 Op de Bosch 1 52:51 4:4
Vr., 25.03.2022 21:00 Amicitia 1 't Brook 1 38:64 0:8
Vr., 25.03.2022 21:00 D'r Springbron 1 Beat Boys 1 59:38 6:2
Vr., 25.03.2022 21:00 Eijsden 1 Der Busch 1 62:53 6:2
4. Speeldag
Vr., 01.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 't Brook 1 57:39 6:2
Vr., 01.04.2022 21:00 Der Busch 1 D'r Springbron 1 52:56 4:4
Vr., 01.04.2022 21:00 Dingus 2 Amicitia 1 55:35 4:4
Vr., 01.04.2022 21:00 Op de Bosch 1 Eijsden 1 54:57 5:3
5. Speeldag
Vr., 08.04.2022 21:00 't Brook 1 Dingus 2 57:47 5:3
Vr., 08.04.2022 21:00 't Weverke 1 Blauw Wit'62 3 57:47 4:4
Vr., 08.04.2022 21:00 Amicitia 1 Beat Boys 1 55:58 3:5
Vr., 08.04.2022 21:00 D'r Springbron 1 Op de Bosch 1 64:40 8:0
6. Speeldag
Vr., 22.04.2022 21:00 't Weverke 1 Eijsden 1 57:56 5:3
Vr., 22.04.2022 21:00 Beat Boys 1 't Brook 1 52:63 1:7
Vr., 22.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Dingus 2 56:51 6:2
Vr., 22.04.2022 21:00 Der Busch 1 Amicitia 1 55:51 5:3
7. Speeldag
Vr., 29.04.2022 21:00 't Brook 1 Der Busch 1 63:40 7:1
Vr., 29.04.2022 21:00 Amicitia 1 Op de Bosch 1 51:43 6:2
Vr., 29.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Eijsden 1 51:60 3:5
Vr., 29.04.2022 21:00 D'r Springbron 1 't Weverke 1 58:52 6:2
Vr., 29.04.2022 21:00 Dingus 2 Beat Boys 1 64:0 8:0
8. Speeldag
Vr., 06.05.2022 21:00 't Brook 1 Op de Bosch 1 54:53 4:4
Vr., 06.05.2022 21:00 Beat Boys 1 Blauw Wit'62 3 59:51 6:2
Vr., 06.05.2022 21:00 Der Busch 1 Dingus 2 46:59 2:6
Vr., 06.05.2022 21:00 Eijsden 1 D'r Springbron 1 62:47 6:2
9. Speeldag
Vr., 13.05.2022 21:00 Amicitia 1 't Weverke 1 52:55 4:4
Vr., 13.05.2022 21:00 Beat Boys 1 Der Busch 1 61:52 5:3
Vr., 13.05.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 D'r Springbron 1 43:62 2:6
Vr., 13.05.2022 21:00 Dingus 2 Op de Bosch 1 56:47 6:2
10. Speeldag
Vr., 20.05.2022 21:00 Der Busch 1 Blauw Wit'62 3 62:44 6:2
Vr., 20.05.2022 21:00 Eijsden 1 Amicitia 1 61:30 6:2
Vr., 20.05.2022 21:00 Op de Bosch 1 Beat Boys 1 42:61 2:6
Vr., 03.06.2022 21:00 't Weverke 1 't Brook 1 56:36 6:2
11. Speeldag
Vr., 13.05.2022 21:00 't Brook 1 Eijsden 1 39:56 2:6
Vr., 03.06.2022 21:00 Amicitia 1 D'r Springbron 1 35:63 1:7
Vr., 10.06.2022 21:00 Dingus 2 't Weverke 1 54:55 4:4
Vr., 10.06.2022 21:00 Op de Bosch 1 Der Busch 1 47:60 2:6
Plaats 1-2
Café Dierks
Vr., 24.06.2022 21:00 Eijsden 1 D'r Springbron 1 52:44 6:2
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)