Competites > ZOH 2e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 2e Klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
Beat Boys 1
6 4 0 2 8
1
D'r Springbron 1
5 3 2 0 8
3
Eijsden 1
4 2 2 0 6
4
Blauw Wit'62 3
4 2 1 1 5
4
Dingus 2
4 2 1 1 5
6
De Paardestal 2
3 2 0 1 4
6
Op de Bosch 1
3 2 0 1 4
8
Der Busch 1
5 1 1 3 3
9
't Brook 1
5 1 0 4 2
9
Amicitia 1
4 0 2 2 2
11
't Weverke 1
5 0 1 4 1
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 24.09.2021 20:00 't Weverke 1 D'r Springbron 1 37:64 0:8
Vr., 24.09.2021 20:00 Beat Boys 1 Dingus 2 51:59 3:5
Vr., 24.09.2021 20:00 Eijsden 1 Blauw Wit'62 3 59:44 6:2
Vr., 29.10.2021 20:00 Der Busch 1 't Brook 1 64:0 8:0
Vr., 07.01.2022 21:00 Op de Bosch 1 Amicitia 1 _:_ _:_
2. Speeldag
Vr., 01.10.2021 20:00 Amicitia 1 De Paardestal 2 42:53 2:6
Vr., 01.10.2021 20:00 Blauw Wit'62 3 Beat Boys 1 59:47 6:2
Vr., 01.10.2021 20:00 D'r Springbron 1 Eijsden 1 50:49 4:4
Vr., 01.10.2021 20:00 Dingus 2 Der Busch 1 58:51 4:4
Vr., 25.02.2022 21:00 Op de Bosch 1 't Brook 1 _:_ _:_
3. Speeldag
Vr., 08.10.2021 20:00 D'r Springbron 1 Blauw Wit'62 3 49:46 4:4
Vr., 08.10.2021 20:00 De Paardestal 2 't Brook 1 57:44 6:2
Vr., 08.10.2021 20:00 Der Busch 1 Beat Boys 1 56:59 3:5
Vr., 08.10.2021 20:00 Op de Bosch 1 Dingus 2 64:19 8:0
Vr., 29.10.2021 20:00 't Weverke 1 Amicitia 1 51:49 4:4
4. Speeldag
Vr., 15.10.2021 20:00 't Brook 1 't Weverke 1 61:54 5:3
Vr., 15.10.2021 20:00 Amicitia 1 Eijsden 1 52:59 4:4
Vr., 15.10.2021 20:00 Beat Boys 1 Op de Bosch 1 56:42 6:2
Vr., 15.10.2021 20:00 Blauw Wit'62 3 Der Busch 1 58:44 6:2
Vr., 25.03.2022 21:00 Dingus 2 De Paardestal 2 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 29.10.2021 20:00 De Paardestal 2 Beat Boys 1 51:60 3:5
Vr., 05.11.2021 20:00 't Weverke 1 Dingus 2 36:64 0:8
Vr., 05.11.2021 20:00 D'r Springbron 1 Amicitia 1 64:14 8:0
Vr., 05.11.2021 20:00 Eijsden 1 't Brook 1 64:0 8:0
Vr., 05.11.2021 20:00 Op de Bosch 1 Der Busch 1 62:44 6:2
6. Speeldag
Vr., 12.11.2021 20:00 't Brook 1 D'r Springbron 1 44:59 3:5
Vr., 12.11.2021 20:00 Beat Boys 1 't Weverke 1 61:57 5:3
Vr., 12.11.2021 20:00 Blauw Wit'62 3 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 Der Busch 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 Dingus 2 Eijsden 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 19.11.2021 20:00 't Weverke 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Amicitia 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 D'r Springbron 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 De Paardestal 2 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Eijsden 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 03.12.2021 20:00 't Brook 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Beat Boys 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Blauw Wit'62 3 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Der Busch 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Op de Bosch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 10.12.2021 20:00 't Brook 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 't Weverke 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Amicitia 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 D'r Springbron 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Eijsden 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 17.12.2021 20:00 Beat Boys 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Blauw Wit'62 3 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 De Paardestal 2 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Dingus 2 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Op de Bosch 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 26.11.2021 20:00 Amicitia 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 D'r Springbron 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Dingus 2 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Eijsden 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 07.01.2022 21:00 't Brook 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 14.01.2022 21:00 't Brook 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Amicitia 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 D'r Springbron 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Dingus 2 Beat Boys 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 21.01.2022 21:00 't Brook 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Beat Boys 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 De Paardestal 2 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Der Busch 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 Eijsden 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 04.02.2022 21:00 't Brook 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Amicitia 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Beat Boys 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Dingus 2 Op de Bosch 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 11.02.2022 21:00 't Weverke 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 De Paardestal 2 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Der Busch 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Eijsden 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Op de Bosch 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 18.02.2022 21:00 't Brook 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Amicitia 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Beat Boys 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Der Busch 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Dingus 2 't Weverke 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 11.03.2022 21:00 't Weverke 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 D'r Springbron 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 De Paardestal 2 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Eijsden 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Op de Bosch 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 18.03.2022 21:00 Beat Boys 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Der Busch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Dingus 2 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Op de Bosch 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 01.04.2022 21:00 't Weverke 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Amicitia 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 D'r Springbron 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 De Paardestal 2 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Eijsden 1 Der Busch 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 08.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 De Paardestal 2 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Der Busch 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Dingus 2 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Op de Bosch 1 Eijsden 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 22.04.2022 21:00 't Brook 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 't Weverke 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Amicitia 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 D'r Springbron 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Eijsden 1 De Paardestal 2 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 29.04.2022 21:00 't Weverke 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Beat Boys 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 De Paardestal 2 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Der Busch 1 Amicitia 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)