Competites > ZOH 1e klasse A   < Terug   Volgende >

ZOH 1e klasse A

Plaats Team W W G V Punten
1
't Trefpunt 1
3 3 0 0 6
2
DAT Boys 1
3 2 1 0 5
2
De Paardestal 1
3 2 1 0 5
4
Der Busch 1
3 2 0 1 4
5
De Capucijn 3
3 1 1 1 3
6
't Lämke 1
2 1 0 1 2
6
De Bekker 3
3 0 2 1 2
6
De Pitsers 1
3 1 0 2 2
6
De Smid 1
2 1 0 1 2
6
Der Bergbock 1
3 1 0 2 2
6
Dingus 2
3 1 0 2 2
12
D'r Druje Eck 1
2 0 1 1 1
13
Star Club 1
3 0 0 3 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 30.08.2019 21:00 't Lämke 1 DAT Boys 1 50:51 2:6
Vr., 30.08.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 De Bekker 3 53:51 4:4
Vr., 30.08.2019 21:00 De Capucijn 3 Star Club 1 61:47 6:2
Vr., 30.08.2019 21:00 De Paardestal 1 Dingus 2 64:29 8:0
Vr., 30.08.2019 21:00 De Pitsers 1 't Trefpunt 1 40:64 0:8
Vr., 30.08.2019 21:00 Der Bergbock 1 Der Busch 1 53:60 3:5
2. Speeldag
Vr., 06.09.2019 21:00 't Trefpunt 1 Der Bergbock 1 63:51 7:1
Vr., 06.09.2019 21:00 DAT Boys 1 De Capucijn 3 63:42 7:1
Vr., 06.09.2019 21:00 De Bekker 3 't Lämke 1 40:62 2:6
Vr., 06.09.2019 21:00 Der Busch 1 De Smid 1 46:57 2:6
Vr., 06.09.2019 21:00 Dingus 2 De Pitsers 1 60:45 6:2
Vr., 06.09.2019 21:00 Star Club 1 De Paardestal 1 39:53 2:6
3. Speeldag
Vr., 13.09.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 Der Busch 1 58:51 3:5
Vr., 13.09.2019 21:00 DAT Boys 1 De Bekker 3 60:52 4:4
Vr., 13.09.2019 21:00 De Paardestal 1 De Capucijn 3 54:54 4:4
Vr., 13.09.2019 21:00 De Pitsers 1 Star Club 1 55:46 6:2
Vr., 13.09.2019 21:00 De Smid 1 't Trefpunt 1 42:64 0:8
Vr., 13.09.2019 21:00 Der Bergbock 1 Dingus 2 61:31 5:3
4. Speeldag
Vr., 20.09.2019 21:00 't Trefpunt 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 De Capucijn 3 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 De Paardestal 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Der Busch 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Dingus 2 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Star Club 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 27.09.2019 21:00 't Lämke 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 DAT Boys 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 De Pitsers 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 De Smid 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 Der Bergbock 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 04.10.2019 21:00 't Trefpunt 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 De Paardestal 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 De Pitsers 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 Der Busch 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 Dingus 2 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 Star Club 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 25.10.2019 21:00 't Lämke 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 DAT Boys 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 De Bekker 3 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 De Smid 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 Der Bergbock 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 01.11.2019 21:00 De Capucijn 3 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 De Paardestal 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 De Pitsers 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Der Bergbock 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Dingus 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Star Club 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 08.11.2019 21:00 't Lämke 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 DAT Boys 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 De Bekker 3 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 De Smid 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 Der Busch 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 15.11.2019 21:00 De Capucijn 3 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 De Paardestal 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 De Pitsers 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 De Smid 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 Der Bergbock 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 Dingus 2 Der Busch 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 22.11.2019 21:00 't Lämke 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 't Trefpunt 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 DAT Boys 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 De Bekker 3 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 Der Busch 1 Star Club 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 06.12.2019 21:00 D'r Druje Eck 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 De Capucijn 3 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 De Paardestal 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 De Smid 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 Der Bergbock 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 Star Club 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 13.12.2019 21:00 't Lämke 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 't Trefpunt 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 DAT Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 De Bekker 3 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 Der Busch 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 Dingus 2 Star Club 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 03.01.2020 21:00 't Trefpunt 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 DAT Boys 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 De Bekker 3 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Der Busch 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Dingus 2 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Star Club 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 10.01.2020 21:00 't Lämke 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Capucijn 3 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Paardestal 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Pitsers 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Smid 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 Der Bergbock 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 17.01.2020 21:00 't Trefpunt 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 De Bekker 3 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 De Capucijn 3 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 Der Busch 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 Dingus 2 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 Star Club 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 31.01.2020 21:00 't Lämke 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Bekker 3 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Pitsers 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Smid 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 Der Bergbock 1 Star Club 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 07.02.2020 21:00 't Trefpunt 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 De Capucijn 3 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 De Paardestal 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 Der Busch 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 Dingus 2 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 Star Club 1 De Smid 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 14.02.2020 21:00 't Lämke 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 DAT Boys 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 De Bekker 3 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 De Smid 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 Der Bergbock 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 06.03.2020 21:00 't Trefpunt 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 De Capucijn 3 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 De Paardestal 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 De Pitsers 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Dingus 2 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Star Club 1 't Lämke 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 13.03.2020 21:00 't Lämke 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 DAT Boys 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Bekker 3 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Smid 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 Der Busch 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 20.03.2020 21:00 't Trefpunt 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Capucijn 3 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Paardestal 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Pitsers 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Der Bergbock 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Star Club 1 De Bekker 3 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 27.03.2020 21:00 't Lämke 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 't Trefpunt 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 DAT Boys 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Bekker 3 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 Der Busch 1 Dingus 2 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 03.04.2020 21:00 De Capucijn 3 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 De Pitsers 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 De Smid 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Der Bergbock 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Dingus 2 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Star Club 1 Der Busch 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 17.04.2020 21:00 't Lämke 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 't Trefpunt 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 DAT Boys 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 De Bekker 3 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 Der Busch 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 Dingus 2 De Capucijn 3 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 24.04.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Capucijn 3 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Paardestal 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Pitsers 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Smid 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Star Club 1 Dingus 2 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)