Teams > De Sjmied 1

De Sjmied 1

 
Speler
Brink, ten, Peter
1215
Colbers, Ronny
7425
Custers, Mark
65514
Deveu, Philip
5729
Goffard, Geoffreij
9382
Korbmacher, Marcel
2130
Maas, Danny
65468
Meijs, Roger
1211
Moust, Harald
70182
Mulken van, David
7833
Partouns, Harry
11027
Seuren, Dave
9247
Warnier, Stefan
10018
Weller, Mike
2128
 
Informationen
Vereniging: De Sjmied
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café De Sjmied
Topper2000
57:55 4:4
2 Vr., 19.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café D'r Prick
Topper2000
61:44 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café De Sjmied
Topper2000
51:61 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
58:58 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café De Sjmied
Topper2000
58:47 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Topper2000
61:50 5:3
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café De Sjmied
Topper2000
50:53 4:4
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
31:64 0:8
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café De Sjmied
Topper2000
52:56 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Topper2000
62:56 6:2
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 2
Café De Sjmied
Topper2000
53:59 3:5
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Topper2000
45:56 4:4
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café De Sjmied
Topper2000
62:41 6:2
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
54:35 6:2
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café De Sjmied
Topper2000
59:48 6:2
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
55:53 5:3
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Springbron 1
Café De Sjmied
Topper2000
59:54 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Topper2000
55:45 5:3
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café De Sjmied
Topper2000
64:33 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
50:52 4:4
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 2
Café De Sjmied
Topper2000
54:57 3:5
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Da Capo 2
Café Da Capo
Topper2000
47:61 2:6
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café De Sjmied
Topper2000
60:55 5:3
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 2
Café D'r Prick
Topper2000
62:42 6:2
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café De Sjmied
Topper2000
59:55 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Cafe Sport
Topper2000
50:51 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café De Sjmied
Topper2000
62:41 6:2
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
Café De Sjmied
Topper2000
53:58 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 1
Café De Sjmied
Topper2000
58:59 5:3
3 Vr., 26.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café De Sjmied
Topper2000
41:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)