Speler > Pariussa, Anthony |
---|
Pariussa, Anthony |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 4014 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2013-2014 | |
The Eagles 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
The Eagles | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3 |
The Eagles 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
The Eagles 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
The Eagles 2 | 2B |
2010-2011 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
The Eagles 2 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Ortmans, Stan Ricky's Pub 3 |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Straube, Rick
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Muijs, Maurice
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Sijen, Ad
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Knubben, Jefke
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Cannea, Pietro
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Senden, Leonie
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Wijhe van, Jules
/ Morad, Mimouni Oud Genhei 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Simons, Veerle
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Hey de, Huub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Hermans, Christopher
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Dassen, Marc
/ Wouters, Rob Boskai 4 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Senden, Leonie
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
04.04.2014 1B 16. Speeldag |
Meerten, Peter
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Verpoort, Gus
/ Opstal, Andre Napoleon |
Verlies |
21.02.2014 1B 13. Speeldag |
Gijskens, Ferry
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Hutten, Ger
/ Bergman, Bert Im Weissem Rossl |
Verlies |
31.01.2014 1B 11. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Janssen, Jan De Poart 2 |
Verlies |
03.01.2014 1B 8. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Lambertus, Han
/ Doorn van, Hai Star Club 1 |
Verlies |
25.10.2013 1B 3. Speeldag |
Knoors, Patrick
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Dresen, Hennie
/ Duchateau, Jo Ammezasie |
Verlies |
04.10.2013 Beker 1. Ronde |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Gijsens, Rob
/ Fraats, Stefan De Smid 1 |
Winst |
10.05.2013 1B 22. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Lieshout van, Jos
/ Broek in de, John De Pitsers 1 |
Verlies |
03.05.2013 1B 21. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Gelissen, Michelle
/ Ubachs, Junior Juliana 1 |
Verlies |
12.04.2013 1B 19. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Herberichs, Sander
/ Maassen, Remco Blauw Wit 3 |
Verlies |
22.03.2013 1B 18. Speeldag |
Knoors, Patrick
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Amri, Sidi
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Verlies |
15.03.2013 1B 17. Speeldag |
Gijskens, Ferry
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Nendels, Aleida
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
25.01.2013 1B 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Bremmers, Ger The Eagles 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
18.01.2013 1B 13. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Janssen, Jack
/ Doorn van, Hai Star Club 1 |
Verlies |
11.01.2013 1B 12. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric De Bekker 4 |
Verlies |
30.11.2012 1B 10. Speeldag |
Gijskens, Ferry
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Verpoort, Gus
/ Ubachs, Junior Juliana 1 |
Verlies |
23.11.2012 1B 9. Speeldag |
Haagmans, Piet
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Bakker, Sjaak
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Winst |
16.11.2012 1B 8. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Knoors, Patrick The Eagles 2 |
Herberichs, Sander
/ Maassen, Remco Blauw Wit 3 |
Verlies |
09.11.2012 1B 7. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 2 |
Verlies |
02.11.2012 Beker eerste klasse 1. Ronde |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Wetzels, Pascal
/ Schulpen, Michel De Bekker 4 |
Verlies |
26.10.2012 1B 6. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
19.10.2012 1B 5. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Schmeetz, Niki Weverke 1 |
Winst |
12.10.2012 1B 4. Speeldag |
Gijskens, Ferry
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Gillessen, Rainer
/ Bergman, Pieter The Doolin Daltons 1 |
Verlies |
05.10.2012 Beker 1. Ronde |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Herberichs, Sander
/ Bodelier, Patrick Blauw Wit 3 |
Verlies |
28.09.2012 1B 3. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
21.09.2012 1B 2. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Magnee, Bert
/ Puts, Dennis Star Club 1 |
Winst |
14.09.2012 1B 1. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Ortmans, Stan
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Verlies |
27.04.2012 2B 22. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Schmitz, Helmuth
/ Peters, Roger Blauw Wit 3 |
Verlies |
20.04.2012 2B 21. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Hellemons, Ger
/ Bakker-De Bruin, Paula Trepke |
Winst |
30.03.2012 2B 20. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal Weverke 1 |
Winst |
23.03.2012 2B 19. Speeldag |
Penders, Henrie
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Snippe, Rogier
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Verlies |
16.03.2012 2B 18. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Penders, Henrie The Eagles 2 |
Wetzels, Pascal
/ Schulpen, Michel De Bekker 4 |
Winst |
24.02.2012 2B 16. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Dreessen, Roel
/ Joosten, Monica DAT Boys 3 |
Winst |
27.01.2012 2B 14. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Berben, Vivian
/ Beckers, Rodny De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
20.01.2012 2B 13. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Penders, Henrie The Eagles 2 |
Pantus, Bart
/ Mols, Remij Havantia |
Winst |
13.01.2012 2B 12. Speeldag |
Stevens, Sjef
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Reneerkens, Guido
/ Breukers, Frans De Vleagelkes |
Winst |
16.12.2011 2B 11. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Penders, Henrie The Eagles 2 |
Herberichs, Sander
/ Maassen, Remco Blauw Wit 3 |
Gelijkspel |
09.12.2011 2B 10. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Michiels, Rene Trepke |
Verlies |
02.12.2011 2B 9. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre Weverke 1 |
Gelijkspel |
18.11.2011 2B 8. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Uum Van, Marcel
/ Korbmacher, Nick De Kroeg 1 |
Verlies |
11.11.2011 2B 7. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Penders, Henrie The Eagles 2 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric De Bekker 4 |
Verlies |
21.10.2011 2B 5. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Joosten, Monica
/ Remmers, Patrick DAT Boys 3 |
Winst |
30.09.2011 2B 3. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Bruin de, Leandert
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Winst |
23.09.2011 2B 2. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Rouschop, Boy
/ Visschers, Robin Havantia |
Winst |
09.09.2011 2B 1. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Schmitz, Sven
/ Maspitella, Pascal De Vleagelkes |
Winst |
29.04.2011 2B 22. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Hennekens, Dion
/ Swelsen, Jan Peter Weverke |
Winst |
23.04.2011 Nederlandse Kampioenschappen 2011 Zestiende finale Hoofdronde |
Camp op den, Ralph / Pariussa, Anthony | Maassen, Remco / Herberichs, Sander | Winst |
23.04.2011 Nederlandse Kampioenschappen 2011 Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Ralph / Pariussa, Anthony | Dohmen, Coen / Baggen, Donny | Verlies |
08.04.2011 2B 20. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Berben, Vivian
/ Herk van, Theo De Kroeg |
Gelijkspel |
25.03.2011 2B 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Kremers, Frans
/ Mennens, Hein De Rode Ridder 4 |
Winst |
18.03.2011 2B 18. Speeldag |
Pariussa, Anthony
/ Marks, F.A.T. The Eagles 2 |
Ritchi, John
/ Franssen, Ties In De Bastion |
Verlies |
25.02.2011 2B 17. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Nelissen, Bart
/ Budy, Ralf D'n Hook 1 |
Verlies |
28.01.2011 2B 14. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Tummers, Ruud
/ Camp op den, Michel Havantia |
Verlies |
14.01.2011 2B 12. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Ropers, Harry
/ Bosch van de, Fred Old inn 2 |
Verlies |
03.12.2010 2B 11. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Roufs, Sarik
/ Otermans, Andre Weverke |
Verlies |
26.11.2010 2B 10. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Statucki, Roy
/ Schijen, A Hoeve de Vos |
Winst |
19.11.2010 2B 9. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Zannoudi, Hafid
/ Snippe, Rogier De Kroeg |
Winst |
12.11.2010 2B 8. Speeldag |
Poulsen, Ron
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Kaap van der, Harry
/ Mennens, Dion De Rode Ridder 4 |
Winst |
29.10.2010 2B 7. Speeldag |
Feller, Richard
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Ritchi, John
/ Franssen, Ties In De Bastion |
Verlies |
15.10.2010 2B 6. Speeldag |
Bremmers, Ger
/ Pariussa, Anthony The Eagles 2 |
Daemen, Niels
/ Ramaekers, Maikel D'n Hook 1 |
Verlies |