Speler > Loyson, Maurice

Loyson, Maurice

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: DAT Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 7634
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2010-2011
Open 68 88
Pro 21 47
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 33 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 9 24
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
DAT Boys 1 ZOH 1e Klasse, ZOH Beker
2020-2021
DAT Boys 1 ZOH 1e klasse
2019-2020
DAT Boys 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
DAT Boys 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
Dat Boys 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Dat Boys 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
2013-2014
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker
2012-2013
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
DAT Boys 1 Topklasse A
2010-2011
DAT Boys 1 Overgangs klasse
2009-2010
DAT Boys 1 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Bertrand, Birgit / Mols, Bas
D'r Prick 2
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Lamberts, Ger / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Weide, van der, Martin / Geurts, May
Der Busch 1
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Franken, Marco / Stijns, Allan
De Bekker 3
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Gustin, Jo / Stulting, Rob
De Capucijn 3
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Gelijkspel
13.12.2019
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Pratillo, Biagio / Fumagalli, Johnny
D'r Druje Eck 1
Gelijkspel
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Braken, Bert / Haren van, John
De Smid 1
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Lenssen, John / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Ghijsen, Jean / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Winst
18.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Deswijzen, Gabriel / Bussens, Rob
Der Busch 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Arts, Cristian / Dassen, Marc
De Capucijn 3
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Ropers, Harry / Becker, Giel
't Brook 1
Verlies
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Straube, Rick / Dijk van, Arnold
Dingus 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Hataney, Servio / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Partouns, Maurice / Wolfs, Michael
White Horse 1
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Engelberts, Jos / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Winst
08.03.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Maessen, Dennie / Rondags, Roy
't Straotsje 2
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Calvia, Angelo / Arts, Cristian
De Capucijn 2
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Vanhommerig, Marcel / Weckseler, Jo
Oud Zumpelveld 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Lebon, Dave / Dassen, Math
't Brook 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Royen, Kris / Wouters, Bert
De Smid 1
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Verlies
09.11.2018
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Camps, Jordi / Wolfs, Michael
White Horse 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Engels, Jo / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Mey, Eric / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Pattipeiluhu, Robeas / Maessen, Dennie
't Straotsje 2
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Aarts, Jan / Smeets, Leon
De Pitsers 1
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Hermans, Harley / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Winst
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Winst
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
29. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Gerets, Christian / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Schmeetz, Niki / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Crutz, Harco / Crutz, Jari
De Paardestal 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Domen, Ruud / Meessen, Alexander
D'r Aowe Kino 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Aussems, Gino / Remmers, Frens
Proosd 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Wouters, Maurice / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Engelberts, Jos / Basten, Hans
Der Bergbock 1
Gelijkspel
16.02.2018
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Visser, Leo / Bovens, Jo
Der Busch 1
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Dijk van, Arnold / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Driessen, Roger / Evans, David
De Poart 1
Verlies
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Schmitz, Sven / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Schmeetz, Niki / Laeven, Paul
't Weverke 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Loyson, Maurice / Vaessens, Jim
Dat Boys 1
Hey de, Huub / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Verlies
10.11.2017
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Schmeets, Ralf / Niese, Lucien
D'r Aowe Kino 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Burgers, Roger / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Engelberts, Jos / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Winst
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Brands, Mattie / Loomans, Armand
't Lamke 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
05.05.2017
1e Klasse
18. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Harenczyk, Rob / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder
Verlies
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Cruts, Andrew / Heezik van, Corne
't Lämke
Winst
07.04.2017
NTVB Beker Terugvalronde
2. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys
Winst
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Cholly, Alex / Bruijnen, Fred
Da Capo
Verlies
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Aussems, Jo / Brands, Danny
De Pitsers
Gelijkspel
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke
Winst
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Coenen, Hendrik / leclaire, deshny
Randstad
Winst
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Kerckhoffs, Niels / Henquet, Fer
De Bekker 3
Verlies
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Caris, Paul / Mounadi, Salah
Randstad
Winst
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Habets, Berry / Marks, Rene
The Eagles
Winst
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Spijkers, John / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder
Verlies
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Mennens, Dion / Franssen, Fer
De Rode Ridder
Verlies
18.11.2016
1e Klasse
8. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Broek van den, Jo / Dingena, Johan
't Lämke
Winst
15.11.2016
1e Klasse
7. Speeldag
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
Dat Boys
Cholly, Alex / Claessens, Andy
Da Capo
Winst
04.11.2016
1e Klasse
6. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Winst
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Winst
14.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Eurelings - Soons, Bianca / Otermans, Andre
't Weverke
Winst
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Frissen, Richard / Loyson, Maurice
Dat Boys
Senden, Jim / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Winst
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Caris, Paul / Mounadi, Salah
Randstad
Winst
20.05.2016
NTVB Beker Algemeen
2. Ronde
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Bekker 2
Verlies
22.04.2016
Ereklasse
19. Speeldag
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Gelijkspel
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Wensink, Rick / Dost, Mark
De Bekker 1
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Camp op den, Shem / Dohmen, Coen
De Bekker 3
Gelijkspel
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Winst
11.03.2016
Ereklasse
16. Speeldag
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Van Sint Feijth, Charon / Overdijk, Richard
De Kroeg 1
Verlies
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Winst
19.02.2016
Ereklasse
14. Speeldag
Loyson, Maurice / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Braek in de, Remi / Dost, Mark
De Bekker 1
Verlies
08.01.2016
Ereklasse
11. Speeldag
Schillings, Jurgen / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 1
Verlies
18.12.2015
Ereklasse
10. Speeldag
Loyson, Maurice / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Goossens, Biek / Stevens, Richard
De Bekker 2
Winst
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
3. Speeldag
Loyson, Maurice / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Hameleers, Darco / Essers, Maurice
Beat Boys
Winst
20.11.2015
Ereklasse
9. Speeldag
Loyson, Maurice / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
13.11.2015
Ereklasse
8. Speeldag
Loyson, Maurice / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
De Bekker 1
Verlies
06.11.2015
Ereklasse
7. Speeldag
Essers, Maurice / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Kraft, Richard / De Cleen, Joeri
De Bekker 3
Verlies
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2. Speeldag
Essers, Maurice / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Tummers, Harald / Starren, Roland
DAT Boys 2
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)