Skip to main content

Speler > Gobbels, Rob

Gobbels, Rob

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
De Spechvogels
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 6768
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 8 33
Open dubbel 41 66
Senioren dubbel 7 14
2023
Open dubbel 48 160
Senioren dubbel 4 30
Senioren enkel 10 18
2022
Heren dubbel 41 82
Senioren dubbel 9 18
Senioren enkel 8 9
2020-2021
Heren dubbel 62 96
Senioren dubbel 10 21
Heren classic 60 74
Senioren classic 15 19
Senioren enkel 5 7
2019
Heren dubbel 59 121
2018
Heren dubbel 80 115
2017-2018
Heren classic 27 31
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 59 118
NTVB Challenger Ranking 22 53
Heren classic 84 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 26 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 144 174
Pro 40 79
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
tbnl challenger Cues & Darts Tilburg open dubbel Za., 30.03.2024 22 39
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 23.03.2024 7 24
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 8 30
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 11 33
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 18 36
NK 2023 Senioren Dubbel Zo., 24.09.2023 3 8
NK 2023 Senioren Enkel Zo., 24.09.2023 9 16
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 09.09.2023 22 31
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 14 45
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren Dubbel Za., 15.07.2023 1 3
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren enkel Zo., 16.07.2023 6 6
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Cues & Darts Tilburg dames dubbel Za., 03.06.2023 8 18
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Cues & Darts Tilburg Junioren dubbel Za., 03.06.2023 13 18
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Cues & Darts Tilburg Senioren dubbel Za., 03.06.2023 6 18
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 26 47
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 24 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 16 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren dubbel Zo., 25.09.2022 5 7
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren enkel Zo., 25.09.2022 8 11
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 5 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Classic Za., 09.10.2021 6 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 09.10.2021 3 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 10.10.2021 5 9
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 40 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 37 45
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 11 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 26 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 24 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 17 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 41 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 5 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 17 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 14 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 12 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 16 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 7 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 4 7
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 14 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 45 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
2016-2017
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 61 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 13 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen B-Ronde Za., 13.12.2014 7 9
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 7 17
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Spechvogels SBZL
2023
Spechvogels NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2022
Vintage 1 NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
04.04.2024
SBZL
13. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Finale
Gobbels, Rob
Spechvogels
Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Gelijkspel
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Halve finale
Gobbels, Rob
Spechvogels
Pröpper, Jochen
TacaTaca Groningen
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Gobbels, Rob
Spechvogels
Eijndhoven, van, Eric
Vintage
Verlies
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Gobbels, Rob
Spechvogels
Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Gobbels, Rob
Spechvogels
Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Gobbels, Rob
Spechvogels
Serowy, Katja
Boofken Rotterdam
Winst
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
12.04.2024
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Heukske 1
Oirschot van, Wiel / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Winst
11.04.2024
SBZL
11. Speeldag
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Coenen, Danilo / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Verlies
11.04.2024
SBZL
11. Speeldag
Gobbels, Rob / Franssen, Fer
De Spechvogels
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Verlies
11.04.2024
SBZL
11. Speeldag
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Coenen, Danilo / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Verlies
04.04.2024
SBZL
13. Speeldag
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie / Vastmans, Bart
Team Limburg
Verlies
04.04.2024
SBZL
13. Speeldag
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Winst
04.04.2024
SBZL
13. Speeldag
Gobbels, Rob / Bardoul, Peter
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
30.03.2024
tbnl challenger
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob van Heeswijk, Lorens / Zhang, Tjing Winst
Meer …