Speler > Marquaire, Bas |
---|
Marquaire, Bas |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1496 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Da Capo 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Proosd 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Proosd | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Proosd | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2011-2012 | |
Rode Ridder 2 | 1A |
Straotsje 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Maessen, Toby Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Coolen, Ivo
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Feller, Richard
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Hollanders, Jo
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Hollanders, Jo
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Hollanders, Sandy
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Smeets, Rowan
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Franssen, Rob
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Lahaije, Johan
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Wenders, Math
/ Odekerken, Lor 't Tepke 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Hataney, Servio
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Bergwanger, Walter
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Bree van, Ton
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Vrancken, Guy
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Kerbusch, Arno
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Mols, Maureen
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Hendriks, Hub
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Reneerkens, Jojo
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Jansen, Ger
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Driessen, Roger
/ Houben, Ron De Poart 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Engelberts, Wesley
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lamke 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Gelissen, Sandro
/ Laudy, Carl De Bekker 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Lonussen, Gert-Jan
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Geurts, May
/ Lennertz, Bianca Der Busch 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Domen, Frank
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Thomas, Tom
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Aarts, Jan
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Walthie, Nicole
/ Martin, Ber 't Lamke 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Haurissa, Emrys
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Houben, Ron
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Laudy, Carl
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Willems, Iris
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Proosd |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie De Capucijn 1 |
Winst |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Aussems, Gino
/ Marquaire, Bas Proosd |
Kruijen, Raymond
/ Hanssen, Rick 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.04.2017 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Gortges, Manfred
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Bergenhuizen, Charles
/ Janssen, Pascal De Kokerel |
Verlies |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
17.02.2017 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Proosd |
Eerens, Patrick
/ Wilders, Patrick Op de Bosch |
Verlies |