Speler > Smit, Marcel

Smit, Marcel

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: Boskai
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9059
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 1 147
2016-2017
Open 4 80
Heren classic 23 187
2015-2016
Open 1 155
2014-2015
Open 5 254
2013-2014
Open 2 289
2012-2013
Open 1 174
2011-2012
Open 7 196
2010-2011
Open 11 88
2009-2010
Open 6 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 1 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Open Vr., 29.11.2019 1 4
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Hoofdklasse Za., 29.12.2018 3 3
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 1 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 1 51
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Algemene Ronde Vr., 08.12.2017 1 4
2016-2017
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 5 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 2 32
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Algemeen Za., 12.11.2016 3 4
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 9 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 1 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 1 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 1 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 7 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 1 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 10 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 5 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 9 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 3 33
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 3 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 1 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 1 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 2 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 10 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 1 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 9 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 1 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 3 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 2 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 1 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 3 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 3 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 5 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 5 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 1 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 5 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 1 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 11 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 12 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 3 26
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 3 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 1 24
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 1 53
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 1 16
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 2 16
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 2 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 1 32
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 5 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 5 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 3 24
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 5 24
White horse Eijsden Kwalificatie Za., 17.03.2012 1 39
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 2 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 5 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 9 47
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 08.01.2011 1 16
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 2 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 53 104
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
Boskai 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
Boskai 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Capucijn 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Capucijn 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Da Capo 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Da Capo 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
Da Capo ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
Da Capo Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
Da Capo Zomercompetitie poule A
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
2012-2013
Hacienda 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 1
Da Capo 1 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
Le Cramignon 1 Topklasse A
2010-2011
Le Cramignon 1 Ere klasse
2009-2010
Le Cramignon 1 Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.11.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Winst
11.11.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Kesselaer, Huub / Bohland, Tom
Oude Heide 1
Winst
04.11.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Teheux, Jean-Paul / Remmers, Patrick
Eijsden 1
Winst
21.10.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Beniers, Gino / Partouns, Harrie
Boskai 2
Winst
14.10.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Gortges, Manfred / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
07.10.2022
ZOH Beker
1. Ronde
Smit, Marcel / Barelds, Johan
Boskai 1
Herberghs, Marco / Conjour, William
Beat Boys 1
Winst
30.09.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Kutaydin, Jeroen / Senden, Jim
De Bekker 1
Gelijkspel
16.09.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Winst
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Winst
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Boskai 1
Weijzen, Ben / Goossens, Biek
De Bekker 1
Winst
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smit, Marcel / Bentivoglio, Giuliano
Boskai 1
Senden, Piet / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gelijkspel
13.05.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Boskai 1
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
Heukske 1
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Boskai 1
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
18.03.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
Boskai 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Gelijkspel
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Winst
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Smit, Marcel / Koenen, Dion
De Capucijn 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Smit, Marcel / Wiebe, Raymond
De Capucijn 1
Peters, Jan / Poelmans, John
Amicitia 1
Winst
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Smit, Marcel / Koenen, Dion
De Capucijn 1
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smit, Marcel / Wiebe, Raymond
De Capucijn 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Verlies
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Smit, Marcel / Koenen, Dion
De Capucijn 1
Partouns, Cyriel / Feijs, Egbert
Oost Eijsden 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smit, Marcel / Moonen, Mike
Da Capo 1
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Willems, Victor / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Vanhingel, Herman / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Aruvaino, Henk / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Theeuwen, Cliff / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Smit, Marcel / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Calvia, Angelo / Dassen, Marc
De Capucijn 2
Winst
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Weijer van de, Hans / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Mertens, Ralf / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Jus, Eddo / Willems, Victor
De Capucijn 1
Winst
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Gortges, Manfred / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Nendels, Cornel / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Winst
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Mullenders, Maurice / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Winst
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Beuken, John / Wagenveld van, Kevin
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Smit, Marcel / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Cloos, Miranda / Janssen, Pascal
De Kokerel 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Otten, Thijs / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Beuken, John / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Koffereck 1
Verlies
09.02.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo 1
Aretz, Leo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Jongen, Bas / Biermans, Yves Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Janssen, Danny / Habets, Henk Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Vromen, Tim / Sozanski, Nico Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Jongen, Bas / Biermans, Yves Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Jansen, Joey / Eykenboom, Ron Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Janssen, Danny / Habets, Henk Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Atol, Michel / Pinxt, Patrick Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Smeets, Rowan / Hermans, Harley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Locorotondo, Franco / Senden, Dave Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Finale Hoofdronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Halve finale Hoofdronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Senden, Dave / Ubags, Gino Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Koenen, Dion / Meijs, Floris Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Smeets, Rico / Weijer van de, Hans Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Maassen, Mark / Dingena, Johan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Bohland, Tom / Souren, Hasso Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Hoebink, Patrick / Paffen, Jo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Kleijnen, Roy / Abels, Twan Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Cloos, Miranda / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Derksen, Harry / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Verlies
08.12.2017
Bondskoppel Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Smit, Marcel / Starren, Elroy Biermans, Yves / Smits, Danny Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Franssen, Ricardo / Hodiamont, Leon
A Gen Baan 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Smit, Marcel / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo 1
Beuken, John / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Jansen, Ger / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Winst
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Janssen, Danny / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
Op de Bosch 1
Winst
09.06.2017
ZOH Beker
Finale
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Wenders, Dennis / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Remmers, Frens / Aussems, Gino
Proosd
Gelijkspel
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Winst
21.04.2017
ZOH Beker
Halve finale
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Dautzenberg, Leon / Aruvaino, Henk
D'r Prick 1
Winst
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee
Winst
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Verlies
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Jansen, Joey / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Winst
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Winst
11.02.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Steyns, Ralf / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Gelijkspel
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Souren, Hasso / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee
Winst
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Eerens, Patrick / Wilders, Patrick
Op de Bosch
Winst
06.01.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Wersch van, Thomas / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)