Speler > Sintzen, Kai |
---|
Sintzen, Kai |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70371 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 17 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 1e klasse | Vr., 29.03.2024 | 9 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Biermans, Yves / Hanssen, Rick | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Daemen, Niels / Daenen, Alex | Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gielis, Chris
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Poelmans, Harry
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Geurts, May
/ Geurts, Goswin Der Busch 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Ploum, Jan
/ Huntjens, May Der Busch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Lemmens, Dave
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Sour, Mick
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Gelijkspel |