Speler > Enning, Renee |
---|
Enning, Renee |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54881 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Rookie | 29 | 49 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Rookie | 4 | 82 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 31 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Rotterdam Foosball Open | Kickerheadz | Open | Za., 28.05.2016 | 17 | 55 |
2015-2016 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 37 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 33 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 7 |
Invitatie Kersttoernooi Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Za., 19.12.2015 | 4 | 14 |
Invitatie Kersttoernooi Dingus | Heerlen | B-Ronde | Za., 19.12.2015 | 2 | 7 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 48 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 17 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 34 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Rookie Dubbel | Za., 28.02.2015 | 2 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 45 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 5 | 14 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 16 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | B-Ronde | Za., 13.12.2014 | 4 | 9 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 89 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 18 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 29 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 17 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Rookie Dubbel | Za., 01.11.2014 | 1 | 14 |
2013-2014 | |||||
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 22 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Semi Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 5 | 16 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 30 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Rookie Dubbel | Za., 15.03.2014 | 2 | 2 |
Dingus Carnavals toernooi | Cafe Dingus Heerlen | Kwalificatie | Vr., 28.02.2014 | 3 | 8 |
Dingus Carnavals toernooi | Cafe Dingus Heerlen | Open Ronde | Vr., 28.02.2014 | 3 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 65 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 68 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 25 |
Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 20.12.2013 | 5 | 7 |
Dingus | Heerlen | Dingus poules | Vr., 20.12.2013 | 3 | 13 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 86 | 92 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 16 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 33 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Semi-Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 4 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 24 | 42 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 2 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2016-2017 | |
Dingus 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Dingus 2 | Zomercompetitie 2016 Poule C |
Dingus 3 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
TVC Dingus | Zomercompetitie Poule D |
Bluff 2 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
In the pocket | Zomercompetitie poule D |
Bluffers | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Bluffers 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
London, Roger
/ Benoit, Bernd 't Graefke 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Becker, Piet
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Bree van, Ton
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Straube, Rick
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Vromen, Tim
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Jacobs, Kars
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Straube, Rick
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Enning, Renee
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Konings, Richard
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Mulders, Peter
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Dijk van, Stephan
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Ghijsen, Jean
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Straube, Rick
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Meij, de, Francis
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Duckers, Marco
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Enning, Renee
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Enning, Renee
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Haanen, Raymond
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
03.02.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Poelmans, Harry
/ Wijnants, Patrick 't Brook |
Verlies |
06.05.2016 ZOH 2A 25. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Bakker, Nico D'r Bok 4 |
Winst |
29.04.2016 ZOH 2A 24. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Simons, Bianca
/ Gerards, Tammy Oude Heide 3 |
Verlies |
22.04.2016 ZOH 2A 23. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Schoonbrood, Ralf
/ Deswijzen, Huub Scherp Vor 2 |
Verlies |
08.04.2016 ZOH 2A 22. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Coumans, Johan 't Graefke |
Winst |
01.04.2016 ZOH 2A 21. Speeldag |
Enning, Renee
/ Keizers, Ger Dingus 3 |
Schepper, de, Andre
/ Oosting, John Gemütliche Eck |
Verlies |
11.03.2016 ZOH 2A 19. Speeldag |
Enning, Renee
/ Gielis, Chris Dingus 3 |
Vreuls, Pascal
/ Lechner, Ger Ejen Bouwerwei |
Winst |
26.02.2016 ZOH 2A 17. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 3 |
Vries de, Alex
/ Eulink, Albertus De Sport |
Winst |
19.02.2016 ZOH 2A 16. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Maes, Nathan
/ Jansen, Bob Bluff |
Gelijkspel |
12.02.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Bremen, Peter
/ Weygerse, Frans Gemütliche Eck |
Winst |
29.01.2016 ZOH 2A 15. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 3 |
Wijnen, Kevin
/ Lendi, Roger Paniekzaaiers |
Winst |
02.01.2016 De Kroeg 3. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 2. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Ramaekers, Bryan / Smeets, Rowan | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 1. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Dijk van, Steven / Dijk van, Daniel | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Koch, Manfred / Herk van, Theo | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg Kwart finale Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Meijers, Tom / Biermans, Niels | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 1. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Gielis, Chris / Boersma, Maurice | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 1. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Romeyn, Edwin / Krans, John | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 1. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Bleus, Danny / Eggen, Bert | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 8. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Ubachs, Junior / Kollard, Kristy | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 7. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Meijers, Tom / Biermans, Niels | Winst |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 5. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Ubachs, Junior / Kollard, Kristy | Verlies |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 2. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Gelissen, Michelle / Berben, Vivian | Winst |
19.12.2015 Invitatie Kersttoernooi Dingus 1. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Dijk van, Daniel / Ehmke-Roesich, Kirsten | Winst |
11.12.2015 ZOH 2A 1. Speeldag |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 3 |
Aretz, Frans
/ Loos, Bryan Apollo Boys |
Verlies |
09.10.2015 ZOH Beker 1. Ronde |
Kollard, Kristy
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Mertens, Ralf
/ Huntjens, May D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
25.09.2015 ZOH 2A 5. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Winst |
04.09.2015 ZOH 2A 2. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 3 |
Hovens, Patrick
/ Carlitz, Hans Paniekzaaiers |
Verlies |
14.08.2015 Zomercompetitie Poule D 9. Speeldag |
Enning, Renee
/ Boersma, Maurice TVC Dingus |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney D'r Bok |
Gelijkspel |
14.08.2015 Zomercompetitie Poule D 9. Speeldag |
Enning, Renee
/ Boersma, Maurice TVC Dingus |
Bartels, Madyson
/ Biermans, Yves D'r Bok |
Winst |
14.08.2015 Zomercompetitie Poule D 9. Speeldag |
Enning, Renee
/ Boersma, Maurice TVC Dingus |
Bakker, Lejo
/ Senden, Dave D'r Bok |
Gelijkspel |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Berben, Vivian / Enning, Renee | Barelds, Johan / Royen, Mattie | Winst |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Berben, Vivian / Enning, Renee | Crombach, Kevin / Schlangen, Dennis | Winst |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Berben, Vivian / Enning, Renee | Ubachs, Junior / Daenen, Alex | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Berben, Vivian / Enning, Renee | Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Berben, Vivian / Enning, Renee | Vries de, Alex / Janssen, Alex | Verlies |
28.02.2015 Time Out 3. Ronde Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Dijk van, Daniel / Dijk van, Steven | Verlies |
28.02.2015 Time Out 2. Ronde Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Theeuwen, Marvin / Bracke, Tommy | Winst |
28.02.2015 Time Out 1. Ronde Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Labruzzo, Maurizzio / Vaessen, Peter | Verlies |
28.02.2015 Time Out Finale Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Starren, Amber / Gelissen, Michelle | Verlies |
28.02.2015 Time Out Halve finale Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Dassen, Jean / Stitzinger, Mat | Winst |
28.02.2015 Time Out Kwart finale Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Labruzzo, Marcello / Berben, Vivian | Winst |
28.02.2015 Time Out Achtste finale Hoofdronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Enning, Renee | Bartels, Madyson / Zenden, Wesley | Winst |
03.01.2015 De Kroeg 3. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Woug van de, Willy / Aarts, Philip | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg 2. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Gelissen, Michelle / Starren, Amber | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg 1. Ronde Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg Kwart finale Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Gelissen, Michelle / Starren, Amber | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Debets, Marthe / Enning, Renee | Meijers, Tom / Biermans, Niels | Winst |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 3. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Boersma, Maurice / Gielis, Chris | Verlies |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 2. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Starren, Amber / Gelissen, Michelle | Verlies |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 1. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Dijk van, Daniel / Dijk van, Steven | Verlies |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 9. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Franssen, Bjorn / Koch, Wiel | Verlies |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 7. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Adriolo, Karl / Jeukens, Ron | Winst |
13.12.2014 Dingus Kerst toernooi 6. Ronde Hoofdronde |
Enning, Renee / Debets, Marthe | Gobbels, Rob / Berben, Vivian | Winst |