Speler > Gustin, Jo |
---|
Gustin, Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 4035 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Pro | 30 | 85 |
2010-2011 | ||
Open | 40 | 88 |
Pro | 39 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 21 | 180 |
Pro | 8 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 17 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 06.04.2012 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 33 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 7 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 3 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Capucijn 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Capucijn 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
Capucijn 2 | Zomercompetitie 2016 Poule C |
2014-2015 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
De Capucijn 2 | 2A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie Poule B, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
De Capucijn 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie poule C, Challenge Cup poule B2 |
2012-2013 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Capucijn 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Capucijn | 1B |
2009-2010 | |
De Capucijn 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Koch, Guido
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Schutt, Janine
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Krans, John
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Cox, Jonas
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Koch, Huub
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Conjour, William
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Bree van, Ton
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Koch, Guido
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Sour, Mick Boskai 4 |
Aarts, Philip
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Partouns, Mitchell Boskai 4 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Maesen, Milan
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Aarts, Jan
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Martinali, Jeffrey
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Peters, Jan
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Engelberts, Jos
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Bartels, Reggie
/ Royen, Gilber De Pitsers 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Vanhommerig, Marcel
/ Weckseler, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Thimister, Roy
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Poelmans, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Kraft, Richard
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Hey de, Huub
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Janssen, Richard
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Somers, Robert
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Dijk van, Daniel
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Senden, Jo
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Gelijkspel |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Romeyn, Edwin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Thomas, Tom
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
09.06.2017 ZOH Beker tweede klasse Finale |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Winst |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Beek, van, Mickel
/ Kalsbeek, Antoine Carboon 2 |
Winst |
14.04.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Adriaanssen, Jeffrey 't Graefke |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Winst |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Bluff |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Goessens, Renate
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Mertens, Joke
/ Weygerse, Frans Gemütliche Eck |
Winst |
17.02.2017 ZOH 2A 19. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Ungethum, Lisette
/ Urbach, Christian Bluff |
Winst |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Gustin, Jo De Capucijn 2 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Bakker, Nico
/ Lonussen, Anky D'r Bok 4 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Schoffelen, Ralph
/ Ollargiu, Miranda Carboon 2 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Gustin, Jo
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 2 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Gelijkspel |
21.10.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Wienen, John
/ Biesmans, Karel Amicitia 2 |
Winst |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Bremen, Peter
/ Beijer, May Gemütliche Eck |
Winst |
09.09.2016 ZOH 2A 3. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Winst |
02.09.2016 ZOH 2A 2. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
26.08.2016 ZOH 2A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Lonussen, Anky
/ Bakker, Nico D'r Bok 4 |
Winst |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Cap, John
/ Devens, Ralph De Gilde |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Dupont, John
/ Dupont, Jef De Gilde |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 10. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Gustin, Jo Capucijn 2 |
Van Deijl, Theo
/ Devens, Daniel De Gilde |
Verlies |