Speler > Smolenaers, Bart |
---|
Smolenaers, Bart |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
D'r Bok |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54171 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 29 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Rookie Dubbel | Za., 14.03.2015 | 2 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D'r Bok 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 4 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
D'r Bok 4 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
D'r Bok 1 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Carboon 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Carboon 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Carboon 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Delft van, Bram
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Muijs, Maurice
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Ortmans, Stan
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Goritzer, Pascal
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muijs, Maurice
/ Csiszer, Szabolcs Carboon 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
24.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Vrolings, John
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Gelijkspel |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Nendels, Aleida
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Moonen, Bjorn
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Vrolings, John
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Verlies |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Majcherek, Martin D'r Bok 2 |
Dijk van, Steven
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Majcherek, Martin D'r Bok 2 |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Kerckhoffs, Michael
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Hoeksma, Hein
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Pieters, Giel
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Korver, Emile
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Berk, van den, Richard
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Brans-Brabant, Steve
/ Herberghs, Sjef Borgharen 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Enden, van den, Andre
/ Korfer, Heini Amicitia 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Wijnants, Lou
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Gelijkspel |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Michalski, Kyra
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Kalsbeek, Antoine
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Zenden, Timo
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Jamin, Dennis
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Verlies |
12.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Bakker, Nico D'r Bok 4 |
Scholtz, Loni
/ Nollgen, Martin Bluff |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Beijer, May
/ Weygerse, Frans Gemütliche Eck |
Winst |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Lonussen, Anky D'r Bok 4 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Verlies |
17.02.2017 ZOH 2A 19. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook |
Verlies |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Elfarissi, Ayoub
/ Ollargiu, Miranda Carboon 2 |
Winst |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Meijers, Tom
/ Klaassens, Mandy Dingus 3 |
Verlies |
23.12.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Verlies |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker |
Verlies |
02.12.2016 ZOH 2A 12. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Wetering van de, Marco
/ Maes, Nathan Bluff |
Winst |
25.11.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Bremen, Peter
/ Beijer, May Gemütliche Eck |
Gelijkspel |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Gielis, Chris
/ Kiefer, Remco Dingus 3 |
Winst |
21.10.2016 ZOH 2A 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Poelmans, Harry
/ Meijs, Richard 't Brook |
Winst |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Gelijkspel |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Partouns, Cas
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Fleuren, Tim
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Verlies |
09.09.2016 ZOH 2A 3. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Ollargiu, Miranda
/ Beek, van, Mickel Carboon 2 |
Winst |
02.09.2016 ZOH 2A 2. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 4 |
Zweiphenning, Kymo
/ Bartels, Madyson Dingus 3 |
Verlies |
26.08.2016 ZOH 2A 1. Speeldag |
Ummels, Maurice
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Havere van, Francois
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Verlies |
29.04.2016 ZOH 2A 24. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Kuipers, Ruud
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Winst |
08.04.2016 ZOH 2A 22. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Habets, Stef
/ Engels, Riet D'r Jeeteberg |
Winst |
18.03.2016 ZOH 2A 20. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Wienen, John
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
04.03.2016 ZOH 2A 18. Speeldag |
Vrolings, Rik
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Scholtz, Loni
/ Ungethum, Lisette Bluff |
Verlies |
26.02.2016 ZOH 2A 17. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Goinga van, Eelze
/ Carlitz, Hans Paniekzaaiers |
Verlies |
19.02.2016 ZOH 2A 16. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel Apollo Boys |
Gelijkspel |
12.02.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Deswijzen, Gabriel
/ Aretz, Frans Apollo Boys |
Verlies |
29.01.2016 ZOH 2A 15. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Scholte, Ricky
/ Kalsbeek, Antoine Carboon |
Winst |
22.01.2016 ZOH 2A 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Smeets, Patrick
/ Keijenberg, Ed Scherp Vor 2 |
Winst |
04.12.2015 ZOH 2A 13. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
20.11.2015 ZOH 2A 12. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Dijk van, Jim
/ Kiefer, Remco Dingus 3 |
Winst |
13.11.2015 ZOH 2A 11. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Baadjou, Joep
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Winst |
06.11.2015 ZOH 2A 10. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Vaessen, Joep
/ Kochen, Theo Gemütliche Eck |
Winst |
30.10.2015 ZOH 2A 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Klein, Nol
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Verlies |
16.10.2015 ZOH 2A 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Winst |
09.10.2015 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Atol, Michel
/ Pereboom, Herman Beat Boys |
Verlies |
02.10.2015 ZOH 2A 6. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Dijk van, Daniel
/ Eulink, Albertus De Sport |
Verlies |
25.09.2015 ZOH 2A 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Dorenberg, Bas
/ Jansen, Bob Bluff |
Winst |
18.09.2015 ZOH 2A 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Vroomen, Chretien
/ Wijnen, Kevin Paniekzaaiers |
Winst |
11.09.2015 ZOH 2A 3. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Krewinkel, Ivo
/ Theunissen, Melvin Apollo Boys |
Verlies |
04.09.2015 ZOH 2A 2. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Morad, Mimouni
/ Nederpelt, Kevin Carboon |
Winst |