Speler > Neefs, Tim |
---|
Neefs, Tim |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Cues & Balls |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 24846 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 63 | 160 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 54 | 96 |
Heren classic | 25 | 74 |
2019 | ||
Heren dubbel | 40 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 17 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren classic | 8 | 31 |
2016-2017 | ||
Heren | 22 | 118 |
Heren classic | 19 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 10 | 33 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 8 | 45 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 15 | 45 |
2019 | |||||
Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 08.06.2019 | 1 | 14 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 7 | 25 |
2018 | |||||
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Classic Dubbel | Za., 06.10.2018 | 12 | 22 |
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Open Dubbel | Za., 06.10.2018 | 4 | 21 |
Open Dubbel | Cafe Dingus | Open Dubbel | Za., 14.04.2018 | 3 | 20 |
MultiTable de Bekker | Café de Bekker | Open Dubbel | Za., 07.04.2018 | 4 | 19 |
Open Dubbel | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 24.02.2018 | 1 | 16 |
Open Dubbel | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 20.01.2018 | 3 | 17 |
2017-2018 | |||||
1e NTVB Challenger | Brasserie Minli Landgraaf | Classic Dubbel | Za., 18.11.2017 | 2 | 11 |
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 9 | 23 |
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 1 | 30 |
Club Foos Open Singles | De Keet - Amsterdam | Open Singles | Za., 01.04.2017 | 9 | 23 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 18.02.2017 | 9 | 25 |
ITSF Pro Tour - Rotterdam | Poolcentrum Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 26.11.2016 | 4 | 45 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 19.11.2016 | 4 | 22 |
Challenger Prinsenbeek | Pallieter Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 10.09.2016 | 4 | 24 |
2012-2013 | |||||
MTT de Bekker | Stein | Multi Table Team | Za., 11.05.2013 | 3 | 25 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2019-2020 | |
Cues & Balls | TBNL Eerste Klasse |
2018-2019 | |
Brab. Branieschoppers | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Cues & Balls | TBNL Eerste Klasse |
2017-2018 | |
Brab. Branieschoppers | N.T.L |
T-kwadraat | TBNL Eerste Klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
2013-2014 | |
De Poart 1 | Ereklasse, Beker |
2012-2013 | |
De Poart 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Poart 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.07.2023 TBNL Pro tour Kwart finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Hanssen, Rick / Jongen, Bas | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Achtste finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Thakoersingh, Stanley / Krop, Jeffrey | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 7. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Bhattoe, Vijay / Nabuurs, Jeroen | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Wit, de, Ton / Sijkens, Peter | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Eijndhoven, van, Eric / Bergmans, Eric | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Eliaerts, Randy | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Winst |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Achtste finale Hoofdronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek 5. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek 4. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek 2. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Smetsers, Wim / Joosten, Harry | Winst |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Plaats 3 Hoofdronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Winters, Sander / Dijk van, Joey | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Halve finale Hoofdronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
06.10.2018 NTVB Challenger Prinsenbeek Kwart finale Hoofdronde |
Otten, Yuri / Neefs, Tim | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Winst |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Otten, Yuri
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Otten, Yuri
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Winst |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Neefs, Tim
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Neefs, Tim
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Winst |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Horen, van, Erik
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Winst |
03.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Eenbergen, Ton
/ Graaf, de, Sjon Frappant |
Winst |
03.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
03.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Mol, de, Jan
/ Graaf, de, Sjon Frappant |
Verlies |
03.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Bergmans, Eric
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Verlies |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
15.02.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
15.02.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Visser de, Ton
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Winst |
15.02.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Mol, de, Jan
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Verlies |
15.02.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Bergmans, Eric
/ Visser de, Ton Frappant |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
20.01.2018 Open Dubbel Plaats 3 Hoofdronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Loonen, Roel / Visser, de, Joris | Winst |
20.01.2018 Open Dubbel Halve finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Syed, Qaiser / Dijk van, Joey | Verlies |
20.01.2018 Open Dubbel Kwart finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Dijkstra, Harmen / Bodewes, Boudewijn | Winst |
20.01.2018 Open Dubbel 4. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Syed, Qaiser / Dijk van, Joey | Winst |
20.01.2018 Open Dubbel 3. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Winst |
20.01.2018 Open Dubbel 2. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Krop, Jeffrey / Van Der Meer, Anne Jan | Winst |
20.01.2018 Open Dubbel 1. Ronde Voorronde |
Neefs, Tim / Otten, Yuri | Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim | Winst |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Winst |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Winst |
13.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Neefs, Tim T-kwadraat |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 7. Ronde Extra ronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Kortenray, Hubert / Paulissen, Jos | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 5. Ronde Extra ronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Eenbergen, Ton / Sijkens, Peter | Verlies |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Starren, Elroy / Slegers, Luvic | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Halve finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Jongen, Bas / Smeets, Rowan | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Kwart finale Hoofdronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Eenbergen, Ton / Sijkens, Peter | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 1. Ronde Extra ronde |
Neefs, Tim / Apers, Jason | Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert | Gelijkspel |
18.03.2016 Ereklasse 17. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Neefs, Tim De Bekker 3 |
Beniers, Gino
/ Coenen, Davy DAT Boys 1 |
Verlies |
12.02.2016 Ereklasse 13. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 1 |
Verlies |
23.05.2014 Ereklasse 22. Speeldag |
Frusch, Jos
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
16.05.2014 Ereklasse 21. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Struyf, Johan De Poart 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
21.03.2014 Ereklasse 15. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Eliaerts, Randy De Poart 1 |
Schillings, Jurgen
/ Coenen, Davy DAT Boys 1 |
Verlies |
14.03.2014 Ereklasse 14. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Spijkers, John
/ Koch, Manfred De Rode Ridder |
Winst |
07.02.2014 Ereklasse 12. Speeldag |
Meijers, Patrick
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Verheijden, Wesley
/ Gouw, Kevin De Bekker 3 |
Winst |
31.01.2014 Ereklasse 11. Speeldag |
Meijers, Patrick
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Dohmen, Coen
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gelijkspel |
17.01.2014 Ereklasse 9. Speeldag |
Meijers, Patrick
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Wenders, Dennis Blauw Wit 1 |
Verlies |
06.12.2013 Ereklasse 7. Speeldag |
Neefs, Tim
/ van de Cauter, Tom De Poart 1 |
Wensink, Rick
/ Dost, Mark De Bekker 1 |
Verlies |
29.11.2013 Ereklasse 6. Speeldag |
van de Cauter, Tom
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Strikker, Maurice
/ Jongen, Bas De Bekker 2 |
Winst |
22.11.2013 Ereklasse 5. Speeldag |
Neefs, Tim
/ van de Cauter, Tom De Poart 1 |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Winst |
13.09.2013 Ereklasse 1. Speeldag |
Neefs, Tim
/ van de Cauter, Tom De Poart 1 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Winst |
25.01.2013 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
van de Cauter, Tom
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Zee van der, Danny
/ Eykenboom, Ron t Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
16.11.2012 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
van de Cauter, Tom
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Kan van, Hein
/ Crombach, Daniël Gen Berg 1 |
Winst |
09.11.2012 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Neefs, Tim
/ van de Cauter, Tom De Poart 1 |
Scheepers, Peter
/ Jong de, Arno De Leeuw 80 1 |
Winst |
02.11.2012 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
van de Cauter, Tom
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Kempers, Kelly
/ Bohland, Tom A Gen Baan 1 |
Winst |
19.10.2012 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Neefs, Tim
/ van de Cauter, Tom De Poart 1 |
Huntjens, May
/ Koch, Manfred D'r Prick 1 |
Winst |
05.10.2012 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
van de Cauter, Tom
/ Neefs, Tim De Poart 1 |
Jongen, Huub
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |