Speler > Haren van, John |
---|
Haren van, John |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Smid |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2065 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Smid 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Smid 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Smid 1 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Smid | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Smid | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
De Smid | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Smid 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Smid 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Smid 2 | 1A |
De Smid 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Smid 1 | 1A |
2009-2010 | |
De Smid 1 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Nollgen, Martin
/ Krans, John Dingus 2 |
Verlies |
16.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans A Jen Kirch 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Braken, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Theeuwen, Marvin
/ Theeuwen, Jelle Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Braken, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Wouters, Wim
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Haren van, John
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Simons, Bianca
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Hendriks, Jos
/ Mertens, Ralf Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Franssen, Ties
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Haren van, John
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Schiffers, Fer
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Franssen, Fer
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Wetzels, Carlo
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Bartels, Reggie
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Wouters, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Haren van, John
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Theunissen, Melvin
/ Theunissen, John Dingus 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Vaessens, Jim
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Braken, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Bartels, Reggie
/ Lieshout van, Jos De Pitsers 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Franssen, Marco
/ Bartholomeus, Huub Star Club 1 |
Gelijkspel |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Sulman, Marco
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Vaassens, Jean Pierre
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Hoebink, Patrick
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Hessels, Roland
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Engelberts, Jos
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Haren van, John
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Haren van, John
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Dassen, Math
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Weckseler, Jo
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Larik, Remco
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Schmeetz, Niki
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Wings, Paul
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Blees, Jozef
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Aarts, Jan
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Vaessens, Jim
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Hermans, Jos
/ Hardy, Jo 't Lamke 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Lenssen, John
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Crutz, Jari
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Geurts, May
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Magermans, Noel
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Bosch, Edwin
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Bosch van den, Hub
/ Lieshout van, Jos De Pitsers 1 |
Winst |