Speler > Jansen, Danny

Jansen, Danny

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11143
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 50 70
2018-2019
Heren dubbel 75 122
2017-2018
Heren 114 126
ZOH Bokaal 108 147
2016-2017
Open 72 80
Rookie 1 19
Heren classic 154 187
2015-2016
Open 110 155
Rookie 1 49
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 46 146
Rookie 34 82
2013-2014
Open 102 289
Rookies 9 71
2012-2013
Semi-Pro 80 84
Rookies 19 45
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 15 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 15 29
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 24 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 43 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 41 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 7 7
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 19 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 16 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 10 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 7 7
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 10 10
2017-2018
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 12 14
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 13 18
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 8 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 34 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Za., 07.01.2017 1 5
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 45 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Vr., 09.12.2016 1 7
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 45 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 1 17
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 41 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 11.12.2015 1 12
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 26 38
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 79 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 16 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 17 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 4 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 47 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 5 14
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 14 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 5 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie dubbel Vr., 18.04.2014 4 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 77 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 29 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 33 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 33 43
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 04.01.2014 4 13
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 40 69
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookies Vr., 13.12.2013 9 11
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 80 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Rookie Dubbel Za., 30.11.2013 2 12
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 20 46
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 36 40
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 5 14
White horse Eijsden Rookie Za., 23.03.2013 5 8
Blauw wit Eys-Wittem Rookie Vr., 28.12.2012 6 10
Openings toernooi Stein (de Bekker) Rookie Za., 22.09.2012 4 4
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Capucijn 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
White Horse 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
De Bekker SBZL Seizoen 2
2017-2018
White Horse 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
White Horse 1 ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
De Greune Mert Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
Napoleon Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
Le Cramignon 2 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup poule E
2013-2014
Le Cramignon 2 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5
Le Cramignon Zomercompetitie poule B
2012-2013
Le Cramignon 2 2A, Beker, Beker tweede klasse
Parasol 1 Zomer competitie Poule 3
2011-2012
Le Cramignon 2 2A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Jansen, Danny Graaf, de, Wesley Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Kruijer, Sven Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Moors, Mike Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Starren, Amber Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Schmitz, Nigel Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Jansen, Danny
De Bekker
Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Jansen, Danny Bemelmans, Donee Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Gobbels, Rob Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Moonen, Mike Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny Bemelmans, Donee Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Loonen, Roel / Weijzen, Ben Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Extra ronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Jansen, Danny / Wetzels, Carlo
De Capucijn 3
Lardinois, Erik / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
6. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Kruijer, Sven Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Finale Extra ronde
Jansen, Danny / Kruijer, Sven Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Kruijer, Sven Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Kruijer, Sven Graaf, de, Wesley / Coenen, Davy Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Jansen, Danny / Paulissen, Jos
De Capucijn 3
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Theeuwen, Cliff / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Starren, Roland / Vaessens, Jim
DAT Boys 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Slegers, Luvic / Goffin, Jos Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Lorrie, Leslie / Michels, Lodewijk Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Jansen, Danny Starren, Amber / Keppens, Lynn Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Kwart finale Hoofdronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
7. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
5. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Dassen, Marc / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Kohnen, Roderique / Muerders, Pascal
D'r Druje Eck 1
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Calvia, Angelo / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Spijkers, Richard / Wouters, Maurice
De Smid 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Aretz, Frans / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Engels, Jo / Klinkenberg, Paul
Der Bergbock 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Goffard, Geoffreij / Wolfs, Michael
De Sjmied 1
Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Vandevenne, Tim / Doijen, Didier
De Pitsers 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Dingena, Marcel / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Lehmann, Dietmar / Wetzels, Pascal
De Bekker 3
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Hermans, Rene / Jansen, Joey
De Paardestal 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Jansen, Danny
De Bekker
Boersma, Maurice / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Jansen, Danny / Hanssen, Rick
De Bekker
Gielis, Chris / Boersma, Maurice
Dingus
Verlies
10.05.2019
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Thieme, Ferry / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Hoffmann, Markus / van Teeffelen, Hugo Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Loonen, Roel / Otten, Yuri Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Partouns, Maurice / Jansen, Danny
White Horse 1
Gustin, Jo / Stulting, Rob
De Capucijn 2
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Loos, Rico / Erkens, John
De Paardestal 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Jansen, Danny / Hessels, Roland
White Horse 1
Dingena, Johan / Loomans, Armand
't Lämke 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Hessels, Roland / Jansen, Danny
White Horse 1
Vaessens, Jim / Tummers, Harald
DAT Boys 1
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Dupont, Jef / Bogaert van, Frans
't Brook 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Gijsens, Rob / Wouters, Maurice
De Smid 1
Gelijkspel
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Dijk van, Stephan / Voorst van, Jo
Dingus 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Jansen, Danny / Berk, van den, Richard
White Horse 1
Breemen, Tony / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Claessen, Johan / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Bonfrere, Micha / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Plaats 3 Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Cruts, Andrew / Maessen, Dennie
't Straotsje 2
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Kokelkoren, Jacques / Muerders, Pascal
D'r Koffereck 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Aarts, Jan / Smeets, Leon
De Pitsers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Calvia, Angelo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Fraiquin, Jack / Jansen, Danny
White Horse 1
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Tummers, Harald / Vaessens, Jim
DAT Boys 1
Verlies
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Hessels, Roland / Jansen, Danny
White Horse 1
Bogaert van, Frans / Wijnants, Lou
't Brook 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Goossens, Biek / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Hessels, Roland / Jansen, Danny
White Horse 1
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Jorissen, Jos / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Verlies
21.09.2018
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Claessen, Johan / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Verlies
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
31.08.2018
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Hessels, Roland / Jansen, Danny
White Horse 1
Kokelkoren, Helena / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Jansen, Danny / Hesemans, Johnny
White Horse 1
Hey de, Huub / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Stelmashchuk, Costya / Vrancken, Guy
Da Capo 2
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Jansen, Ger / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Gelijkspel
30.03.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Schroyen, Raymond / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Braakhuis, Marc / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Verlies
09.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Peeters, Ruud / Peeters, Andy
De Sport 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Verlies
16.02.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Partouns, Maurice / Jansen, Danny
White Horse 1
Janssen, Alex / Vries de, Alex
De Sport 1
Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
9. Ronde Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Woug van de, Willy / Daenen, Alex Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
7. Ronde Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Schins, Marcel / Larik, Floortje Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
5. Ronde Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Gielis, Chris / Frols, Mark Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Gielis, Chris / Frols, Mark Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Bakker, Lejo / Jansen, Joey Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Buccella, Claudio / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)