Speler > Kerkhof, van de, Rens

Kerkhof, van de, Rens

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Verenigingen: Allemanscafe
Allemanscafe
Organisatie: SBN
TBN
Nationale Spelersnr.: 30067
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 5 70
2018-2019
Heren dubbel 16 122
2017-2018
Heren 17 126
Heren classic 15 48
2016-2017
Heren 23 119
Heren classic 110 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 17 37
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 7 17
Amersfoort Open Doubles Amersfoort Open Dubbel Za., 22.02.2020 2 27
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 11 29
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 10 34
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 8 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 2 22
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 5 14
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 7 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 5 25
2017-2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 28 52
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 6 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 5 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 2 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 8 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 22 53
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 3 16
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 14 55
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 15 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 1 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 11 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 18 37
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 27 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 15 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 5 24
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 5 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 3 24
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2017-2018
't Allegaartje N.T.L
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Allemanscafe SBN Eerste klasse, TBN
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
07.06.2020
TBNL Tweede Klasse
18. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Moors, Mike
Marma bar
Winst
13.03.2020
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Moors, Mike
Marma bar
Winst
13.03.2020
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Horen, van, Erik
Marma bar
Winst
28.02.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
van de Koelen, Roy
VTV
Winst
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Adhien, Brian
Willem van Oranje
Winst
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Winst
27.12.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Keunen, Leroy
OJA Dzyan
Winst
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
25.10.2019
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Moors, Mike
Marma bar
Winst
25.10.2019
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Horen, van, Erik
Marma bar
Winst
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Haver, Marc
VTV
Winst
11.10.2019
TBNL Tweede Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Paltrinieri, Maximo
TSH
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Biermans, Yves
de Hakkers
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Berne,van, Pierre
OJA Pierre
Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Broek, van de, Harm
OJA Pierre
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Kroon, Rene
De Boemel
Winst
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Joosten, Harry
Marma bar
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Veijfeijken, van, Rob
OJA Pierre
Winst
16.11.2018
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verschuuren, Huub
Lokaal 42
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Jongen, Kay / Meentz, Devin Verlies
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
Halve finale Extra ronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Ramzan, Sufiyan / Kleinveldus, Danny Winst
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Starren, Amber / Gelissen, Michelle Winst
07.06.2020
TBNL Tweede Klasse
18. Speeldag
Wijdeven, Gijs / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Horen, van, Jack / Moors, Mike
Marma bar
Verlies
07.06.2020
TBNL Tweede Klasse
18. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Marma bar
Winst
13.03.2020
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Joosten, Harry / Horen, van, Erik
Marma bar
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Els, van, Randall / Roodhorst, Emile
Oventje
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Roodhorst, Emile
Oventje
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Dost, Mark / Smulders, Michael Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Loonen, Roel / Weijzen, Ben Winst
28.02.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Abbasi, Mehdi / Haver, Marc
VTV
Winst
28.02.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
van de Koelen, Roy / Abbasi, Mehdi
VTV
Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens Graaf, de, Wesley / Coenen, Davy Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens Wit, de, Ton / Sijkens, Peter Verlies
06.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Schijndel, van, Thijs / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
06.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
06.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
06.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Schijndel, van, Thijs / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Adhien, Brian / Vaassen, Ad
Willem van Oranje
Winst
22.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Otten, Yuri / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
22.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
22.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
22.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
27.12.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verhallen, Peer / Barten, Eric
OJA Dzyan
Winst
27.12.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 2
Barten, Eric / Vromen, Dzyan
OJA Dzyan
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Winst
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Jansen, Theo / Verlijsdonk, Jan
Vertierke
Winst
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Mortel, van de, Harry
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn / Verlijsdonk, Jan
Vertierke
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Els, van, Randall / Mol, de, Jan
Oventje
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Mol, de, Jan
Oventje
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Hoofdronde
Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens Dost, Mark / Klunder, Roger Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens Otten, Yuri / Loonen, Roel Winst
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
25.10.2019
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
Marma bar
Verlies
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Aben, Jelle / Haver, Marc
VTV
Winst
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2
Haver, Marc / Mulder, Niels
VTV
Winst
11.10.2019
TBNL Tweede Klasse
1. Speeldag
Mortel, van de, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
de Jong, Peter / Abed, Nasir
TSH
Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Keppens, Lynn / Eeraerts, Jaimy Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Vissers, Erik
All-Out
Camp op den, Shem / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Bodewes, Boudewijn / Stijkel, Gilles
Club Foos
Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Gelijkspel
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Saturnino, Renato / Loonen, Roel Winst
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Bergkamp, Gijs / van Berne, Joeri
OJA Koen
Winst
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Donkers, Jan / van Berne, Joeri
OJA Koen
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Schnierer, Daniel / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verlijsdonk, Jan / Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn / Verlijsdonk, Jan
Vertierke
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Loonen, Roel / Otten, Yuri Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Broek, van de, Harm / Loo, van der, Cai
OJA Pierre
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Schnierer, Daniel / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Bol, Yey / Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Neerven, van, Jeroen / Kroon, Rene
De Boemel
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Smetsers, Wim / Kroon, Rene
De Boemel
Winst
26.01.2019
Challenger
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
26.01.2019
Challenger
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
26.01.2019
Challenger
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik Winst
26.01.2019
Challenger
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Verlies
26.01.2019
Challenger
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho Winst
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Joosten, Harry / Moors, Mike
Marma bar
Winst
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Horen, van, Jack / Joosten, Harry
Marma bar
Verlies
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Mortel, van de, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Pelt, van, Frank / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Winst
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Sengers, Leon / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Winst
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Sengers, Leon / Pelt, van, Frank
Willem van Oranje
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Loo, van der, Cai / Vromen, Dzyan
OJA Pierre
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2
Loo, van der, Cai / Veijfeijken, van, Rob
OJA Pierre
Winst
09.11.2018
TBNL Tweede Klasse
4. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Lommen, Kenny
Allemanscafe 2
Jansen, Theo / Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)